Bahçeniz şenlensin

Yaz için bir yandan bahçelerimizi dekore ederken, diğer yandan da kış bahçeleri için hazırlık zamanı yaklaştı. Özellikle pandemiden sonra bahçelerden oturmayı, ailelerimizle beraber zaman geçirmeyi ve misafir ağırlamayı çok özledik. Bu ay bahçe dekorasyon konumuz ile sizin için yorucu aramaları kolaylaştırmak istedik…

POLTRONA FRAU – LETIZIA BERJER

POLTRONA FRAU – LETIZIA BERJER

1950’lerin atmosferlerini mekanlarınızda hissetmek ister misiniz? Usta tasarımcı Gastone Rinaldi’nin zamansız tasarımı olan Letizia, bir stil ikonu olarak hala eşsiz… Poltrona Frau, rahatlık ve estetiği bir arada Letizia ile size sunuyor. İnce ve yumuşak çizgileriyle ile heykelsi bir duruşu ile olduğu yere uyum sağlıyor. Kıvrımlı, zarif kol yapısıyla konforlu olmasının yanında estetik açıdan da beğenileri kazanıyor. 

CAPELLINI -OUTDOOR KOLEKSİYONU

CAPELLINI -OUTDOOR KOLEKSİYONU

Cappellini Outdoor tasarımlarında dünyaca ünlü tasarımcıların yenilikçi ve mekana enerji  veren tasarımları ile güneşin keyiflini çıkarabilirsiniz. 

HARCOURT OUR FIRE

HARCOURT OUR FIRE

Philipe Stark’ın ikonik şamdanı ile akşam yemeği ortamlarınıza modern bir dokunuş ekleyin. Gümüş, altın ve kırmızı kaplamalarda kristal detaylara sahip bu modern şamdan, akşamlarınızı şıklaştırın ve açık havada yıldızların keyfini çıkarın.

HAPPY COCOONİNG ŞÖMİNE MASALARI 

Dünyaca ünlü Happy Cocooning Şömine Masalarıyla  ateşin sıcaklığını kış ve yaz bahçeleri, balkonlar ve teraslara taşıyan L’unica, hem kış günlerini hem de kalpleri ısıtmaya hazır. Modern konsepti ve özel tasarımıyla dekorasyonun şık bir parçası olmaya aday Happy Cocooning Şömine Masaları, zorlu dış hava koşullarına dayanıklı yapısıyla da uzun yıllar kullanım imkanı sağlıyor. Baca gerektirmeyen yapısı ve gazlı şöminesiyle kıvılcım ve duman olmadan konforlu ve güvenli sıcaklık sunan Happy Cocooning Şömine Masaları; huzurlu, sağlıklı ve keyifli bir zaman vadediyor. 

ESCAPE OTURMA GRUBU

ESCAPE OTURMA GRUBU

Bir bahçe için olmazsa olmaz mobilyaların başında oturma grupları yer alıyor. Uzun yaz akşamlarında ve hafta sonları neredeyse tüm gün oturmak, dinlenmek, çalışmak ya da misafir ağırlamak için konforlu oturma grupları öne çıkıyor. İç mekânın konforunu açık havaya taşıyan L’unica ise Escape Oturma Grubu‘nun her detayıyla zamansız bir şıklık sunuyor. Escape Oturma Grubu, yüksek kalitesi ve özenli işçiliğiyle de kendine hayran bıraktırıyor.

BANYAN YEMEK MASASI 

Bahçelerde bulunması gereken bir diğer öncelikli ürün ise yemek masası olarak karşımıza çıkıyor. Açılabilir olma özelliğiyle kalabalık ailelerin ya da özlemini çektiğimiz ve yakında kavuşmayı dilediğimiz misafirli sofraların kurtarıcı parçası olan L‘unica Banyan yemek masası, üst seramik tablasıyla farklılaşıyor. Tasarımıyla mekânlarınıza sıcak ve dekoratif bir görünüm kazandıracak Banyan yemek masası, kişi sayısına göre küçük, orta ve büyük ölçekte kullanılabiliyor ve çift taraflı açılabiliyor.

CAPETOWN SANDALYE

Açık hava mekânlarının olmazsa olmaz ürünlerini arasında sandalyeler de yer alıyor. Teak ağacı, sentetik rattan ve alüminyum malzemeleri profesyonel işçilikle harmanlayan L’unica ise Capetown sandalyesiyle aranılan rahatlığı gün yüzüne çıkarıyor. Capetown sandalye konforun yanı sıra eşşiz geometrik dizaynıyla dikkat çekiyor.

ROPE SALINCAK 

Açık hava keyfini katlayan en eğlenceli bahçe mobilyalarının başında salıncaklar geliyor. 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Rope salıncak ile bahçe, balkon veya teras keyfi yapmayı sevenlerin gönlünü fetheden L’unica, günün tüm yorgunluğunu ve stresini unutturmaya hazır. Konforlu oturum alanına sahip olan Rope salıncak, şık tasarımıyla da açık hava mekânlarına modern bir hava katacak.