Eleventy yeni koleksiyonunu büyük bir davetle tanıttı

Doğuş Perakende Grubu bünyesinde yer alan İtalyan lüks giyim markası Eleventy, Sonbahar/ Kış Koleksiyonunu tanıtmak için  Ulus 29’da özel bir davet verdi. Türkiye’deki ilk mağazasının birinci yılınında kutlandığı davete; iş, moda, cemiyet ve magazin dünyasından isimler yoğun ilgi gösterdi.

Doğuş Perakende Grubu ile Eleventy’nin kurucularından ve erkek koleksiyonları kreatif direktörü Marco Baldassari’ninev sahipliğinde gerçekleştirilen davete; Hadise, Gonca Vuslateri, Serkan Çayoğlu, Yasemin Taciroğlu, Zeynep Yılmaz, Melda Aksu, Ayşe Kucuroğlu Hande Acar, Burak Yörük, Yusuf Çim, Melis Sütşurup, Alp Navruz, Nilperi Şahinkaya, Emre Yusufi, Ulvi Süvarioğlu, Günsel Ülkü, Cansen Yeni, Burcu Şendir, Gökay Gündoğdu, Tamer Yılmaz gibi isimler katıldı. DJ kabininde Cafer Palamut’un yer aldığı davette konuklar gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

Marco Baldassari davette yaptığı konuşmada, Doğuş Perakende Grubu ile 2016 yılından bu yana yaptıkları iş birliğinden büyük mutluluk duyduğunu ve İstinyePark’taki mağazalarının ilk yılında beklentilerinin üstünde bir ilgiyle karşılaştıklarını dile getirdi. 

Eleventy 2019-20 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu 

Titiz İtalyan işçiliğiyle zamansız stiller yaratan Eleventy, 2019-20 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu için seçtiği, iyi araştırılmış, kaliteli kumaşlarla zamansız bir stil sunuyor. Marka, klasik parçalarına modern bir yorum katarak yeni ve daha rafine bir tarz için alan yaratıyor. İtalyan terzilerinin maharetli elleriyle ortaya çıkan; kaşmir, alpaka, tiftik ve ipek kumaşlar, hakiki “Made in Italy” mükemmelliğini yansıtıyor.

Eleventy 2019-20 Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu

Seyahat hayatın ayrılmaz bir parçası ve günümüz şartları, o gün yolunuz nereye düşerse düşsün sizi yüz üstü bırakmayacak bir elbise dolabını gerekli kılıyor. Eleventy, yeni erkek koleksiyonunda bizi kendi derinliklerimize doğru bir keşif yolculuğuna, nasıl giyindiğimize ve elbise dolabımıza dair bir yolculuğa çıkarıyor.

Eleventy Koleksiyonları’nı İstinyePark ve Yalıkavak Marina mağazalarında keşfedebilirsiniz.