Lexus Dolmabahçe’de

Lexus’un İstanbul Dolmabahçe’deki yeni showroomu, tüm dünyada olduğu gibi müşterilerine Japon misafirperverlik anlayışı “Omotenashi” felsefesi ile hizmet verecek…  

Lexus Dolmabahçe’deki yeni showroom’unun açılışını görkemli bir davetle yaptı.Tüm dünyada lüks otomobil denince akla gelen ilk markalardan biri olan Lexus’un İstanbul Dolmabahçe showroom açılışında Fatih Erkoç rüzgarı esti. Dünyanın en iyi otomobillerini üretme felsefesiyle yola çıkan Lexus, açılış için verdiği özel davette Selçuk Yöntem, Barış Kılıç, Yetkin Dikinciler, Mustafa Süzer, Nezih Erdem, Aydın Harezi, Hayri Uğur, Haluk Okutur başta olmak üzere iş, cemiyet ve sanat dünyasının ünlü simalarını bir araya getirdi. Gecenin ev sahibi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Haydar Bozkurt da konuklarıyla yakından ilgilendi. Lexus kullanıcısı olan Selçuk Yöntem deneyimlerini de paylaştı.

Lexus’un büyük beğeni toplayan modellerini inceleyen konuklar, gecede özel bir repertuar ile sahne alan Fatih Erkoç’un şarkılarıyla da coştular. Gece boyunca müziğin keyfini çıkaran konuklar 2016 yılında Türkiye pazarına giren Lexus’un sıra dışı tasarımlarıyla uyum içinde olacak şekilde dizayn edilen “Lexus Dolmabahçe Showroom’una” da hayran kaldılar.  Lexus Dolmabahçe Showroomu, tüm dünyada olduğu gibi müşterilerine Japon misafirperverlik anlayışı Omotenashi felsefesi ile hizmet verecek.  

Lexus’un Segmentinde Fark Yaratan Hizmetleri 

Geniş hizmet ağının yanı sıra Lexus, müşterilerine birçok kolaylık sağlayan hizmeti de bir araya getiriyor. Showroom, çalışma saatleri dışında da randevuyla 7 gün/24 saat hizmet vererek, yoğun programa sahip kişilerin de vakitlerini verimli bir şekilde kullanmalarına ve mesai saatleri dışında da hizmet almalarına imkan sağlıyor. Lexus showroomunu istediği zaman randevuyla ziyaret edebilen müşteriler, dilediklerinde test sürüşü de gerçekleştirebiliyorlar. 

Süzer Grubu Onursal Başkanı Mustafa Süzer, Toyota Türkiye Ceo’su Ali Haydar Bozkurt ve
Lexus Türkiye Direktörü Selim Okutur

Markanın diğer hizmetlerinden biri de, her müşterinin özel bir danışmanının olması. Müşteriler otomobil ile ilgili her türlü ihtiyacında bireysel danışmanlarına rahatlıkla ulaşabiliyorlar. İhtiyaç olması halinde müşterilerinin olduğu yere helikopter ile teknisyen de gönderebilen Lexus, aynı zamanda müşterilerine özel TIR’lar ile araç transferi hizmeti de sağlıyor. Böylece Lexus sahipleri yurtiçinde herhangi bir şehre uçakla seyahat ederken, otomobilinin TIR ile bulunduğu yere gönderilmesi sayesinde aracının keyfini sonuna kadar çıkarıyor.

Fatih Erkoç
Selçuk Yöntem
Yetkin Dikinciler

Lexus Dolmabahçe Showroom 
Harbiye Mahallesi Asker Ocağı Caddesi
Süzer Plaza No:6/28 Şişli-İstanbul