Louis Vuitton for UNICEF

Türkiye ve Suriye’de Gerçekleşen Şiddetli Depremler: Louis Vuitton, “Louis Vuitton for UNICEF’’ iş birliği aracılığıyla depremden etkilenen çocuk ve ailelere destek veriyor.

Louis Vuitton, Türkiye ve Suriye’de gerçekleşen yıkıcı depremlerden kaynaklanan durumdan büyük bir üzüntü duyuyor. Milyonlarca çocuk ve ailesinin çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olması nedeniyle “Louis Vuitton for UNICEF” projesi aracılığıyla UNICEF’in Türkiye ve Suriye’deki çocuk ve ailelere sahada acil yardım sağlanması konusunda destek veriyor. Bu kapsamda temiz suya ulaşım, sağlık, eğitim desteği, çocukların korunması ve psikolojik yardım konularında çalışmalar yürütülecek.
“Louis Vuitton for UNICEF” iş birliğinde hali hazırda bulunan fonlar, ivedilikle doğal afet bölgelerine yönlendiriliyor. Direkt olarak UNICEF*‘e yapılacak bağışlar, Pazartesi günü gerçekleşen depremden etkilenen çocuk ve ailelere yardım için iletilecek.

Ayrıca, Louis Vuitton sizleri de UNICEF’i desteklemeye davet ediyor: https://help.unicef.org/turkiye-syria-emergency/louis-vuitton

Louis Vuitton UNICEF ile uzun süreli iş birliği doğrultusunda, yardıma ihtiyacı olan çocuk ve ailelerin yanında olmaya devam ediyor.

*UNICEF; hiçbir şirket, marka, ürün ya da hizmeti desteklememektedir.