“Lüksün 3 markası muhteşem bir gecede buluştu”

Mandarin Oriental Bosphorus 17 Eylül Cuma akşamı çok özel bir davete ev sahipliği yaptı. The Bo Viera , Aston Martin Turkey  ve Panerai’nin ev sahipliğinde  gerçekleşen davette, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimleri  bir araya geldi…

İrina Memiş – Şule Alp  -Salih / Kadriye Bezci – Süleyman Uslu
Emre Vural, Serdar Karadağ, Atakan Altuğ, Alp Tutuş, Deniz Dinler, Pınar Yılmaz, Yusuf Tutuş

İş ve sanat dünyasının önde gelen seçkin isimleri  The Bo Viera , Aston Martin Turkey  ve Panerai ev sahipliğinde  17 Eylül Cuma akşamı Mandarin Oriental Bosphorus’ta bir araya geldi. 120 seçkin konuk DJ Burak Yeter performansı eşliğinde eğlenirken aynı zamanda  Aston Martin Turkey, İstanbul Yeniköy  Showroom’unda sergilenen ve markanın tarihinde ilk kez üretmiş olduğu SUV modeli olan “DBX”, yeni Vantage ve DBS Superleggera  modellerini yakından inceleme fırsatı buldu. Konuklar toplam 150 dönüm arazi üzerinde, 1.2 kilometrelik sahil şeridi ve toplam 310 adet villa ve rezidansı ile  Bodrum’un en prestijli projesi olan The Bo Viera hakkında detaylı bilgi aldılar.  İtalyan tasarımı ve İsviçre teknolojisinin mükemmel birleşimi ile hayal gücü ve yaratıcılığın sınırlarını zorlamaktan çekinmeyen Panerai saatlerinin yeni çıkan modellerini yakından görme  fırsatı bulan davetliler için unutulmaz bir gece oldu. Şimdi sizleri bu özel davetin unutulmaz anlarından karelerle baş başa bırakıyoruz…

‘’Aston Martin Turkey’’  

Aston Martin 1913’ten beri el yapımı otomobiller üreten ve sürücüsünde tükenmek bilmeyen bir heyecan uyandıran ikonik bir İngiliz spor otomobil markasıdır. Aston Martin, dünya çapında tanınan ve lüks otomobil pazarında lider konumda olan markalardan biridir. Yüzyıldan fazla bir süredir marka, seçkinliği, zarafeti, gücü, güzelliği, yeniliği, performansı ve olağanüstü bir stil tasarım standardını temsil etmektedir. Aston Martin’in liderlik konumu, ödüllü tasarım ve mühendislik yetenekleri, birinci sınıf teknoloji ile desteklenerek farklı model serilerini de beraberinde getirmektedir. Aston Martin’in hayranlık uyandıran otomobiller sunma konusundaki zengin ve prestijli mirası, markaya otomotiv endüstrisinde benzersiz ve taklit edilemez bir konum sağlamaktadır. 

 “The Bo Viera” 

 The Bo Viera, Bodrum’da yer aldığı bölge içerisinde; konumu, yeşil alanları ve büyüklüğü açısından da benzersiz. Toplam 150 dönüm arazi üzerinde tamamı deniz ve gün batımı manzaralı 310 villa ve rezidanstan oluşan projede,Hilton Grubu’nun üst segment, soft branded markası CURIO’nun 85 odalı oteli de yer alıyor. Arazinin doğal eğimlerini çok başarılı biçimde kullanan, mimarinin peyzajın içerisinde eridiği The Bo Viera, Bodrum’un odak noktası Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alan Küçükbük Koyu’nda konumlanmakta. 

“Panerai’ 

 1860’ta Floransa’da saat yapımcılığı atölyesi, dükkanı ve okulu olarak kurulan Panerai yıllar boyunca genelde İtalyan Donanması’na, özelde uzman dalış birliklerine hassas nitelikli saatler tedarik etti. Luminor ve Radiomir dahil o dönemde Panerai’nin geliştirdiği tasarımlar senelerce askeri sır statüsünde kaldı ve marka ancak 1997’de Richemont Group tarafından satın alındığında uluslararası piyasaya girdi. Günümüzde Panerai mekanizmalarını ve saatlerini Neuchâtel’deki tesisinde geliştiriyor ve üretiyor. Panerai saatleri İtalyan tasarımını ve tarihini İsviçre’nin horolojik uzmanlığıyla eşsiz biçimde harmanlıyor.