Maldivler’in en büyüleyici hali Ja Manafuru

Cam gibi berrak suları, palmiye ağaçlarının gölgesinde muhteşem beyaz kum sahilleri ile dünyaca üne sahip Maldivler’de ister çift olarak, ister ailecek unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Bunun için en doğru adres JA Manafuru Maldives… 

2019 World Luxury Spa Awards tarafından Maldivler’deki en iyi Spa’ya sahip lüks destinasyon ödülü dahil olmak üzere pek çok ödüle layık görülen JA Manafuru Maldives, mahremiyet, geniş alanlardan oluşan özel rezidanslar, dünya standartlarında hazırlanmış akşam yemekleri, Spa uygulamaları ve özel turlar gibi sayısız lüks deneyimi kişiye özel hizmetlerle sunuyor. Maldiv Adaları’nın en kuzeyinde yer alan JA Manafuru, ekvatora en yakın ada olma özelliği ile her daim güneşli ve güzel bir havaya sahip. Hint Okyanusu’nun üzerinde ve kıyısında konumlandırılmış her biri özel havuza sahip lüks villalarda kalacak misafirler, Maldivlere özgü masaj uygulamaları da dahil olmak üzere dünyanın en geniş masaj menüsünden seçecekleri masajlar ile kendilerini şımartırken, çocuklu aileler ise Anne&Çocuk, Baba&Oğul masajları ile ailecek keyifli vakit geçirebilirler. Sadece dinlenmek değil farklı aktivitelerle eğlenmek de isteyen misafirler bisiklet, dalış, su sporları, plaj voleybolu gibi pek çok aktivitenin yanı sıra balık tutabilir ve kendi tuttukları taze balıklarla yetenekli şefler tarafından özel hazırlanan akşam yemeklerinin keyfini kendi villalarında çıkarabilirler. Yedi adet farklı restorana sahip JA Manafuru, Hint Okyanusu mutfağı, deniz ürünleri restoranı, dünya mutfağı ve Çin’in en ünlü şefi Da Dong’un Michelin yıldızı dokunuşu ile misafirlerine gastronomi serüven sunuyor.

Gün doğumu ve gün batımı sırasında yunusların sık sık ziyaret ettiği kıyılar, mercan kayalıkları, binlerce çeşit su altı bitkisi ve floraya ev sahipliği yapmakta. Geceleri şehir ışıklarından uzakta, yıldızların ve okyanusun dingin dalgalarınının huzurunu yaşarken, macera arayan misafirler gece snorkel ile dalış yaparak su altının büyülü dünyasında farklı bir deneyim yaşayabilir. JA Manafuru Maldives pek çok çift ve aile için lüks, dinlence, doğa ve macerayı tamamen özel tropik bir cennette bir araya getirerek daha önce deneyimlemedikleri hizmetler ve ayrıcalıklarla sunuyor.

Maldivlerin doğal güzelliklerini korumak için son derece çevreci yaklaşımlar benimseyen JA Manafuru, günümüzde hızla artan plastik atık sorunuyla savaşmak için plastik şişe kullanımını durdurarak kendi cam şişe dolum tesislerini kurmuş. Ayrıca beyaz kumların eşsiz güzelliğini korumak için sahilde çöp toplama aktiviteleri düzenleyen resort otel misafirleri, çocuklar, çevre örgütleri ve gönüllüleri dünyaya iyilik yapmak için bir araya getiriyor.