Oktay Kaynarca Designed By Kiğılı

Türkiye’nin öncü erkek giyim markası Kiğılı, başarılı oyuncu Oktay Kaynarca ile birlikte, dünya modasını ve trendleri ne istediğini bilerek takip eden erkekler için “Oktay Kaynarca designed by Kiğılı” markasını oluşturdu. Kiğılı’nın erkek giyim trendlerini sil baştan değiştirmeyi hedeflediği yeni markasında yaklaşık 3 bin 500 parça ürün stil sahibi beylerle buluşacak. 

Kiğılı; kişiliğini görünümüne yansıtan, kaliteyi ve detayları seven erkekler için Oktay Kaynarca designed by Kiğılı markasına imza attı. Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın 2019 yılında Kiğılı X Oktay Kaynarca ile başlayan iş birliğinin yeni bir adımı olan marka, klasik çizgilerden aldığı gücü günümüz tasarımlarının dokusuna işleyecek. Kiğılı’nın yeniliklere olan bakışını, Oktay Kaynarca’nın kararlılığı ve “İçinde olduğun kostüm seni başkalaştırır” anlayışıyla tamamlayan marka, yaklaşık 3 bin 500 parça ürünle erkek modasında kalitenin tanımını yeniden yapacak. Kiğılı tasarım ekipleri ve Oktay Kaynarca tarafından global çizgiler baz alınarak özenle tasarlanan Oktay Kaynarca designed by Kiğılı koleksiyonundaki ürünler; kalite, detay ve stili bir arada buluşturuyor. Oktay Kaynarca duruşu ve görünüşünü yansıtan “En İyi Halin” sloganıyla oluşturulan markanın ürünleri, oktaykaynarca.com adresi ile Mall of İstanbul ve Cevahir AVM’de bulunan Abdullah Kiğılı mağazalarındaki özel alanda tarz sahibi erkeklerle buluşacak.

“Benim en iyi halim Oktay Kaynarca halim”

Kiğılı’nın yeni markası Oktay Kaynarca designed by Kiğılı ile ilgili görüşlerini paylaşan Oktay Kaynarca, “Shakespeare’in ‘Hayat bir sahnedir’ sözünden yola çıktık. Her birimiz hayatta birer oyuncu olduğumuz için o sahneye çıkarken tiyatro sahnesinde yer alıyormuşçasına hazırlıklı olmalıyız. Giydiklerimiz karakterimizi yansıtır. Bunun için her tasarım özel olmalıdır. Tasarım ve numune aşaması dahil tüm süreçlerde Kiğılı ile birlikte yol aldığım markamızın stil sahibi erkeklerin giyim tercihlerinde yeni bir dokunuş yapacağı için çok mutluyum” dedi.

Oktay Kaynarca designed by Kiğılı markasına ait tüm ürünler oktaykaynarca.com adresi ile Mall of İstanbul ve Cevahir AVM’de bulunan Abdullah Kiğılı mağazalarında kullanıcısının beğenisine sunulacak.