“Aşkın dünü, bugünü ve yarını”

Fransız mücevher markası Messika’nın “Move Koleksiyonu”, 14 Şubat Sevgililer Günü’nün en ışıltılı hediyelerinden biri olmaya aday…

Valerie Messika’nın minimalist, abartıdan uzak ve sade tasarımların başında gelen koleksiyonlardan biri olan “Move Koleksiyonu”, Valerie’nin küçükken pırlanta üreticisi ve dağıtıcısı olan babasının parmakları arasında kayan pırlantaların ışıltısından esinlenmesiyle ortaya çıkmış. Koleksiyonun 2007 yılından beri eklediği her parçasında bulunan hareketli pırlantalar; aşkın dünü, bugünü ve yarınını temsil ediyor… 
Çıktığı günden bu yana markanın en çok beğenilen tasarımları arasında yer alan “Move Koleksiyonu”, modern ve romantik kadınların günlük hayatlarında da tercih ettikleri mücevherlerin başında geliyor.
Messika mücevher koleksiyonları, İstinyePark’ta bulunan Quadran Luxury Timepieces mağazalarında mücevher tutkunlarını bekliyor.

Dünya Yıldızlarının Tercihi
Messika markasının tasarımlarını tercih eden ünlülerin arasında Beyonce, Eva Longria, Sienna Miller, Kristen Steward, Charlize Theron, Selena Gomez, Doutzen Kroes, Alessandra Ambrosio bulunuyor.