Penelope Loungewear

Kusursuz bir uykunun paha biçilmez olduğunu en iyi bilen ve çeyrek aşırı aşan uzmanlığı ile  uyku konforuna özel uyku ürünleri üreten Penelope şimdi de uykunuza ilham, hayatınıza doğallık ve rahatlık katan; uyku ve ev giyimine imzasını atıyor.

Penelope’nin rüyalarımıza ilham veren o doğallığa sarılma hissi şimdi sade ve şık dokunuşlarla yeni Loungewear koleksiyonunda.Penelope Bedroom, doğanın en görkemli kumaş seçkisi ile  insan tenine en uygun nefes alabilir kumaş dokusunda  ev şıklığının standartlarını yükseltiyor. En özel ve yüksek kaliteye sahip doğal kumaşların benzersiz konforu, zahmetsiz bir şıklıkta sizin için bir araya geliyor. 

Ev içindeki rahatlık ve şıklığı, Penelope’nin doğal dokularında buluşturan Loungewear Koleksiyonu, hafif ve nefes alabilen, yüksek nem transferine sahip en doğal kumaşlardan üretildi.
Doğal ve sağlıklı uyku keyfinden ilham alan Penelope Loungewear Koleksiyonu, markanın cool duruşunu temsil eden gri, ekru ve vizon renkleri kendine has stilinde bir araya getirdi …

Penelope Bedroom uyku ürünleri koleksiyonunu keşfetmeniz için;

İstanbul’da; Bağdat Caddesi ( 453), Zorlu Center, İstinyepark, Emaar Square, Akasya,  Mall of İstanbul, Aqua Florya, A Plus, Akbatı. Bodrum Bitez ve Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz online mağazası www.penelopebedroom.com