Rafine Birliktelik

Yenilenen Dior İstinyepark Mağazası, Türkiye’de ilk kez erkek koleksiyonuna ev sahipliği yaparken erkek plaj giyimi için hazırlanan ve yaz günlerinin her saatinde giyilebilecek farklı parçalardan oluşan koleksiyon da müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Sürdürülebilir materyallerin eşsiz tasarımlara hayat verdiği ürünler, mavinin ve toprak renklerinin hakim olduğu bir koleksiyon oluşturuyor. Birbirleriyle kombinlenebilir parçalar sayesinde maceraya hazır görünümler kolaylıkla yakalanıyor. Maison’un ikonu Dior Oblique deseni; çanta, mayo ve havlularda başrolde.

Fonksiyonel ruhlu yaz görünümleri, poplin pantolonlardan ince tişörtlere, polo yakalara ve aksesuarlara uzanan bir seçkiyle tamamlanıyor. Daha parlak bir geleceğin sözünü verircesine tasarlanan modern görünümler, Dior İstinyePark mağazasında.

Jakar, örgü ve teknik kanvas gibi yüksek kaliteli kumaşların ham polyestere alternatif oluşturabilmeleri açısından Dior atölyelerindeki zanaatkarlar, materyaller üzerinde incelikli çalışmalar gerçekleştirdi.