Seba Mare Gündoğan’da Unutulmaz Bir gece

Seba İnşaat tarafından, Bodrum Gündoğan’da hayata geçirilen “Seba Mare”, 3 Temmuz Pazar akşamı “Yada Sushi”de muhteşem bir davete ev sahipliği yaptı. Yosi Gabay’ın müzikleri eşliğinde unutulmaz bir akşamın yaşandığı gece, iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simalarını bir araya getirdi…

Seba İnşaat tarafından Bodrum Gündoğan’da inşa edilen Seba Mare, 3 Temmuz Pazar akşamı özel bir geceye ev sahipliği yaptı. Seba Mare sakinleri ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri Seba Mare’de bulunan “Yada Sushi”de buluştu. Yosi Gabay’ın müzikleri eşliğinde keyifli bir akşamın yaşandığı gece, iş ve sanat dünyasının tanınmış simalarını da bir araya getirdi.200 kişinin katıldığı yaza merhaba partisi keyifli anlara da tanıklık etti. Davette konuklar gecenin ilerleyen saatlerine dek eğlendiler.

Olmak İstediğiniz Her Yer Çok Yakınınızda…

Yalıkavak Marina’ya  9, Göltürkbükü’ne 11, Bodrum Merkez’e 25, Milas Havalimanı’na ise 50 kilometre mesafede bulunan Seba Mare Gündoğan projesi 250 metre deniz cephesine sahip olan kendine ait mavi bayraklı plaja da sahip.

7/24 Congierge Hizmeti, Çocuk Oyun Alanı, Evcil hayvanlar için geniş ve yeşil bahçeleri, Shuttle servisi, İki adet yarı olimpik havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu, Spa ve Türk Hamamı, Fitness Salonu, Tenis kortu, Yürüyüş pisti ve 24 Saat hemşire hizmeti de Seba Mare Gündoğan projesinin diğer ayrıcalıkları…

Kızılburun’un ferahlatan esintisiyle “Sushi” Keyfi Yada Sushi’de

2013 yılından bu yana, sade, rahat, Uzak Doğu esintilerinin kendini hissettirdiği ambiyansı ve ezber bozan sushileri ile Uzak Doğu mutfağı severlerin müdavimi olduğu Yada Sushi, Bodrum Gündoğan’da “Seba Mare” içinde kapılarını açtı. Gündoğan’ın benzersiz manzarası eşliğinde deniz üzerinde hizmet verecek olan mekan, pazartesi hariç haftanın her günü 17.00’den sonra misafirleriyle buluşacak. Konukların muhteşem Bodrum manzarasını her açıdan görebileceği bir mimariye sahip olan Yada Sushi Gündoğan’nın müdavimleri, akşamın erken saatlerinden itibaren Kızılburun’un ferahlatan esintisiyle “Sushi” keyfine varacaklar. 

Uzak Doğu Mutfağı severler Yada Sushi’de Buluşuyor

Yada Sushi’nin klasikleşen lezzetlerinin yanı sıra bir çok deneysel yeni lezzet de menüde yer alıyor. Ebi Snow, Volcano Roll ve imza ürünleri Crispy Red Chicken damak zevkine önem verenler için harika bir kazanım. Damak zevkine uygun hafif lezzetlere yönelen misafirleri için ördekli salata, poke bowl gibi seçenekler de sunan Yada Sushi; crazy nigiri, tiger ramen gibi ürünleriyle de iddiasını ortaya koyuyor.