“Seramik ve Estetik” Majorca Tiffany

Seramiğin lüks markası Majorca Tiffany, 16 Kasım’da Swissotel The Bosphorus Istanbul’da yer alan Hint mutfağının Türkiye’deki yeni adresi Madhu’s Restoran’da alanında uzman ve başarılı 10 mimar ile buluşarak konuklarını güzel yemekler eşliğinde ağırladı…

Küresel pazarda da her geçen gün artan tanınırlığıyla sektörüne yön veren Majorca Tiffany, seramikte estetik algısının tartışıldığı bir yemek ile alanında başarılı 10 mimar ve yatırımcıyla bir araya gelerek unutulmaz bir gece yaşattı.

Doğanın nefesini yaşam alanlarına taşıma motivasyonu ile yola çıkan Majorca Tiffany, ürünlerinin estetiğinde İtalyan esintileri barındırıyor. Küresel pazarda da her geçen gün artan tanınırlığıyla sektörüne yön veren marka, seramikte estetik algısının tartışıldığı bir yemek ile alanında başarılı on mimar ve yatırımcıyla bir araya gelerek unutulmaz bir gece yaşattı.

Geleneksel ustalığı modern trendlerle buluşturarak birbirinden özel koleksiyonlara imza atan Majorca Tiffany, sahip olduğu yüksek teknoloji ve inovatif yaklaşımıyla gecede ilgileri üzerine çekerken, sektöründe öncü 10 isim için seramik ve estetiği bir araya getirdi. Hint mutfağının eşsiz lezzetleri ile başlayan gecede İtalyan esintileri barındıran seramik sanatının durağı İstanbul Madhu’s restoran oldu.