Swissôtel’de Buzda Dans

Swissôtel, buz pateni tutkunları için çok özel bir program sunuyor. Mart ayına kadar devam edecek dersler kapsamında eğitmenler eşliğinde birebir ders imkanı da sunuluyor…

Swissôtel, buz pateni tutkunlarının buluşma noktası oluyor… Mart ayına kadar ekipmanlar ve eğitmenler eşliğinde birebir ders imkanı da sunulan program kapsamında misafirler Swissôtel’in eşsiz menü seçenekleri ve ambiyansı ile unutulmaz bir deneyim yaşıyorlar… Swissôtel Genel Müdürü Ahmet Özkanbu keyifli etkinliğin detaylarını anlattı.

Gentleman: Buz pisti hangi günler açık, hangi saat aralığında hizmet veriyor? Alanda ne gibi aktiviteler mevcut?

Ahmet Özkan: Misafirlerimiz buz pateni keyfini, mart ayına kadar 12.00 ile 22.00 arasında Pazartesi hariç, her gün yaşayabilirler. Buz pateni dışında, herkesin hayalini kurduğu kış aktivitesini yaşaması için eşsiz fırsatlar sunuyor, bu kültürün en önemli eşlikçilerini de unutmuyoruz tabii ki! Açık hava buz pisti için Swissôtel’in eşsiz menü seçenekleri ve ambiyansı ile unutulmaz bir gün yaşamaları için tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

G: Buz pisti alanina giriş ve dersler ücretli mi? Dersler ve seanslar kaç dakika sürüyor? 

A.Ö: Bütün misafirlerimiz buz pisti alanında ücretsiz vakit geçirebilir. Piste giriş, ders paketlerimiz ve üyelik girişlerimiz ücretli. Tek seans süremiz 30 dakika ve seanslar saat başlarında başlıyor. Ders alan misafirlerimiz için 30 dakika eğitim ve sonrasında 10 dakika serbest zaman kullanımı sağlıyoruz.

G: Buz pateni için ekipman sağlıyor musunuz? 

A.Ö:Misafirlerimizin eğitmenlerimizle birebir ders alabileceği pistte kaymak için herhangi bir ek ekipmana ihtiyaçları yok. Özenle dezenfekte edilen buz patenleriyle gönül rahatlığıyla bu eğlencenin tadını çıkartabilirler. Ayrıca, dileyen misafirlerimiz kendi ekipmanlarını da kullanabilirler.

G: Buz pateni konusunda ilerlemek için kaç ders almak yeterli oluyor? Dersler ve kaymak için herhangi bir yaş sınırı var mı?

A.Ö:Buz Pateni Temel Eğitim Derslerimiz kişinin denge ve kabiliyeti ile ilgili olmasına rağmen ortalama 8 – 12 ders arası sürüyor. Ancak düzenli olarak buz pateni eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için özel bir eğitim programı yapılarak derslerine başlaması sağlıyoruz. 3 yaş ve üzeri tüm misafirlerimiz eğitmenler eşliğinde buz patetine katılım gösterebilirler.

G: Buz pistine gelmek için önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor mu, buz pistinin kapasitesi nedir?

A.Ö:Buz pistinde aynı anda 20 – 25 kişiyi misafir edebiliyoruz. Özel ders alan misafirlerimizin mutlaka önceden arayıp randevu almasını rica ediyoruz. Girişler için de hafta sonları ve tatil günleri yaşanan yoğunluktan dolayı, misafirlerimizin bizlere gelmeden önce müsaitlik sormasını tavsiye ediyor ve hazırlık için randevu saatinden 15 dakika önce alanda olmalarını rica ediyoruz. Müsaitlik ve merak ettikleri tüm konular için misafirlerimiz + 90 535 783 70 70 numaralı telefondan bize ulaşabilirler.