YAZIN ENERJİSİNİ EVİNİZE TAŞIYIN

Yapılan araştırmalar güneşin insan psikolojisi üstünde çok önemli bir etkisi olduğunu gösteriyor. Güneş ışınlarını yeterince gören insanlar çok daha mutlu, depresyondan uzak ve yaşam dolu oluyor. Öyle ki, yaz aşkları bile güneşin verdiği ilhamdan doğuyor.
Yaşam alanlarınızda güneşe ve yaz renklerine daha çok yer açarak, yazın olumlu enerjisinden daha uzun yararlanabilinirsiniz.

Yaz Renkleri
İtalyan Poltrona Frau markası deri tasarımlarında güneş ve kum renkleri, deniz mavisi ve ahşap tonları dikkat çekiyor. Yaşam alanınızı dekore ederken aksesuarlarda altın rengi ve mavi rengi tamamlamak için tercih edilebilir.

Güneşin Kristalle Yansıması
Güneş ışınları ile farklı renkli ışıltılar saçan Kristal aydınlatmalar ile evinize gökkuşağını getirebilirsiniz. Dekoratif bir lamba ekleyerek ya da mevcut avizelerinizi değiştirerek evinizde hızlıca bir yenileme yapabilirsiniz.


Dekorunuzda kristal avize tercih ediyorsanız, Baccarat gibi birinci sınıf kalitede  olmasına özen göstermelisiniz. Orijinal olmayan kristaller zamanla sararıp renk değiştirecektir. Fransız Baccarat aydınlatma koleksiyonunda klasik ve modern kristal avize tasarımları, duvar aplikleri, lambaderler ve şamdanlar bulunmaktadır. Mekânınızı ışıklandırmak için kullanabileceğiniz Baccarat seçeneklerini Etiler BMS’de bulabilirsiniz.