Yenilikçi Outerknown Econyl İplik Nato Kayış Koleksiyonu

Breitling, sörf efsanesi ve Breitling Surfers Squad üyesi Kelly Slater tarafından kurulan sürdürülebilir giyim markası Outerknown ile iki iş birliğine imza atıyor.

44 mm çapındaki Breitling Superocean Outerknown, dünyanın dört bir yanından okyanuslardaki balık ağlarının malzemesi olan ECONYL ipliğinden üretilmiş, hâkî yeşili Outerknown NATO kayış ile sunulmaktadır. Breitling 17 kalibresi ile güçlendirilmiş ve 38 saatlik bir güç rezervine sahip olan bu model, 1000 metreye kadar suya dayanıklıdır. Arka kapağında Outerknown damgası bulunan saat, tüm Breitling koleksiyonu gibi COSC sertifikasına sahiptir. Yeşil kadranı ve merkezindeki; ibreler ve indeksler, her türlü aydınlatma koşulunda kolay okunabilirlik vaat eden parlak bir materyal olan Super-LumiNova® ile kaplanmıştır.

Breitling, orijinal SuperOcean’ı tanıttığı 1957’den beri dalış saatleriyle tanınmaktadır. Marka, mükemmel su altı performans ürünleri üretmeye devam ederken, buna ek olarak son yıllarda, Outerknown ve dünyanın en büyük sörfçüsü olarak bilinen sürdürülebilir giyim üreticisi Kelly Slater ile olan ortaklıkları sayesinde okyanusları ve plajları temizleme konusuna da dikkat çekiyor.

Yeni Superocean Outerknown saatine ek olarak Breitling, ilk Outerknown ECONYL® iplik NATO kayış koleksiyonunu da tanıtıyor. Breitling Superocean ve Superocean Heritage saatlere uyum sağlayabilen bu 18 ekolojik kayış, okyanuslardaki balık ağlarının yapım maddesi olan rejenere naylon atığı olan ECONYL® ipliğinden üretilmiştir.

İki Lansman Bir Arada: Superocean Outerknown ve Outerknown ECONYL Yarn Nato Kayışları

Yeni Superocean Outerknown, Breitling’in Outerknown ile olan güçlü ortaklığına ve iki markanın ortak değerlerine dikkat çekiyor. Bu özel kayış koleksiyonu, yalnızca geri dönüştürülmüş naylon atıklardan üretilen bir malzeme olan ECONYL®yarn adlı malzemeden üretiliyor. 18 adet kayıştan oluşan bu koleksiyonda altı farklı renk, dört farklı ölçü ve çelik veya DLC kaplama çelik bir toka seçeneği bulunuyor. Bu modeller, ekolojik olarak sağlam oldukları gibi aynı zamanda şık bir tasarıma da sahip olmalarıyla öne çıkıyor.