Daha Güçlü ve Daha Cesur

İkonik parçaların yaratıcısı Brooks Brothers, klasik Amerikan stilini özgün tasarım, üstün kalite ve el işçiliği ile modern şekilde yorumlayarak koleksiyonlarına taşıyor. Marka Sonbahar / Kış kadın ve erkek koleksiyonlarında zamansız, konforlu ve kendinden emin tasarımlarla günlük stile modern bir yorum katıyor. 

Tasarımdaki çizgisini 205 yıllık mirasından alan Brooks Brothers, her dönemin trendlerini belirleyen moda markası olmaya devam ediyor. 2023 Sonbahar / Kış Koleksiyonu ile dikkat çeken Brooks Brothers, sonbahardan kışa uzanan yoğun şehir hayatını sıcak ve şık bir stil ile karşılıyor. Şehirli kadın ve erkeğin kendine güvenen tarzının ön plana çıktığı tasarımlarda günlük stilden ofis şıklığına gardıroplarda yer açılması gereken pek çok seçenek sunuluyor. Rafine zevklere hitap eden markanın dünyaca ünlü ve köklü bir yaşam stilini yansıtan ikonikleşmiş parçaları ise yine koleksiyonun tam merkezinde yer alıyor. Klasik moda çizgisini modern tasarımlarla buluşturan Brooks Brothers, konforlu ve birbiriyle uyumlu fonksiyonel parçalarla hazırladığı koleksiyonunda stil sahibi kadın ve erkeğe yalın bir görünüm kazandırıyor. Sonbaharın değişken havasından kışın en soğuk günlerine kadar geniş bir kullanım alanı sunan kaliteli, akıllı yün ve kumaşlardan üretilen modeller kusursuz bir duruş ve estetik vadediyor. 

Bu kışın Brooks Brothers erkeği yalınlıkta iddialı

Brooks Brothers 2023 Sonbahar / Kış Erkek Koleksiyonu, 205 yıllık Amerikan stili giyim çizgisinden sapmadan yeni dünya düzenine de uyum sağlayarak özgün, alışılmadık, ilham veren, modern ve sportif görünümlü bir erkek profili çiziyor. Brooks Brothers erkeği doğadan ilham alan bu yeni sezonda özenle seçilmiş rahat görünümler, işlevselliği ön planda olan parçalar, kaliteli kumaşlarla birleştirilmiş modern kesim kalıplar ile konforlu ve yalın bir görünüm kazandırıyor. Marka, zamansız parçaları kaliteli kumaşlarla birleştirip sezonun favorileri haline getiriyor. Sezonun kilit görünümleri zengin renk seçenekleriyle ütü gerektirmeyen gömlekler, yün-kaşmir ceketler, sınırlı sayıda özel olarak üretilen takım elbiseler, %100 kaşmir trikolar, deri gömlekler olurken dış giyimde ceketler, uzun trençkotlar; kaz tüyü şişme, süet ve triko yelekler ile paltolar, montlardan oluşuyor.  Sonbahar / Kış koleksiyonunda toprak tonlarıyla doğallığın hakim olduğu konseptte vurucu renkler olarak kahverengi, haki, lacivert, siyah ve gri tonlarının kullanıldığı modeller öne çıkıyor. 

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…