Columbia İlkbahar-Yaz Sezonu

Doğanın uyanışına nehrin kenarında, sık ormanda ya da yüksek tepelerde eşlik etmek için maceracı ruhunu serbest bırak! Doğanın tüm güzelliklerini keşfederken Columbia’nın üstün teknoloji ürünlerine güvenebilirsin.

Yeni sezonu heyecanla bekleyen doğa severlere tüm maceralarında eşlik edecek üstün teknolojili Columbia ürünleri mağazalarda ve Columbia.com.tr’de yerini alıyor.

Olağanüstü konfor ve en üst seviyede performans kalitesi sunan, kişiye özel ayarlanabilir, tüm kombinasyonlara uydurulabilecek seviyede modüler bir ayakkabı sistemine sahip Omni-MAX™ ile tanış! Bu yeni satışa sunulan inovasyon; fonksiyonel yastıklama ve güçlü zemin tutuşu sunan son derece konforlu, orta taban ile dış taban bileşenlerini bir araya getiren bir taban sistemidir. Çam kozalağının şeklinden ilham alan Konos TRS Outdry ayakkabı, doğada yapacağın keşifler için en ideal ayakkabıdır. Bu ayakkabıda OutDry su geçirmez yapı, Adapt Trax güçlü zemin tutuşu sunan taban, mükemmel orta taban yastıklama teknolojisi Techlite+ birleşir.

Hayatın her anında fonksiyonel çözümler sunan Columbia yağmurlukları, sağanak yağmurlu havada bile üstün koruma sağlıyor. Outdry Extreme Wyldwood Yağmurluk OutDry™ EXTREME teknolojisi ile su geçirmez, nefes alabilir yapıya sahiptir. %100 geri dönüştürülmüş polyester kumaştan üretilmiştir. Ayarlanabilir kapüşonu, çene koruyucusu, katlanarak cebine paketlenebilme özelliği fonksiyonel bir kullanım sağlar. Dikişlerinin özel yapısı suyun içeri girişini önler. 

Summit Valley Hoodie Uzun Kollu Tişört, güneşin zararlı ışınları engeller. Gelişmiş nem emici teknoloji, dışarıda daha uzun günler boyunca kuru ve rahat kalmanı sağlar. Omni-Shade™ Broad Spectrum teknolojisi 50 faktör güneş koruması sunar. Omni-Wick™, nemi kumaş yüzeyine çekerek buharlaştırır ve seni kuru ve serin tutar.

Columbia ürünleri, şehirde ya da doğada gerçekleştirdiğin her aktivitede konfor ve koruma sunarken sıradan bir gününü bile macera dolu bir güne çeviriyor. Üstün teknolojili yeni sezon Columbia ürünlerine www.columbia.com.tr ‘de ve Columbia mağazalarında ulaşabilirsin.

Aktif yaşam tutkunlarının vazgeçilmez markası Columbia, hayatın her alanında outdoor tutkunlarına konfor sağlıyor.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…