Dolce&Gabbana 2024 Yaz Kadın Sezonu

Dolce&Gabbana’nın 2024 Yaz sezonu için tasarladığı koleksiyonun adı: “Woman”. Koleksiyon; olgun, kendine güvenen, çekici kadınların feminenliğini yansıtıyor. Domenico ve Stefano’nun koleksiyon için siyah-beyaz fotoğraflardan ve eski portrelerden ilham almaları nedeniyle sezonun baskın renkleri de siyah ve beyaz.

Cazibe, feminenliğin bir diğer önemli yönü: Bu boyut, kadınları spontane ve doğal kılan içsel bir deneyimle bağlantılı. Tasarımcılar, daha olgun ama bir o kadar da duyusal olan bu YENİ feminenliği temel alan yeni oranlar ve hacimler aradılar. Stefano ve Domenico için cazibenin yaşı yok. 

Koleksiyonun bir diğer önemli yönünü ise işin terzilik tarafı oluşturuyor. İkonik Dolce ceket, kısa, orta ve uzun olmak üzere üç farklı versiyonda sunuluyor.  Ayrıca, belirgin omuz detaylı oversize / maskülen ceketler de koleksiyonda yer alıyor.

Dolce & Gabbana 2024 Yaz Koleksiyonu, Domenico ve Stefano’nun, dünya çapında herkesin bilmesini arzu ettikleri İtalyan feminenliğini temel alan, markanın DNA’sını öne çıkarma projesinin bir başka aşaması. Bu sadece moda değil, aynı zamanda bir stil meselesi. Tasarımcıların amacı, zamansız ve mevsimsiz ürünler tasarlamak. 

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…