Edwards… Klasik Ve Şık Giyimden Vazgeçemeyenlerin Adresi

İngiliz tarzını yansıtan en özel tasarım ve kumaşları, kaliteli dikim ile buluşturan EDWARDS, koleksiyonundaki basic parçalar ile zamansız şıklığı sunmaya devam ediyor. Erkeklerin gardırobunda bulunması gereken temel parçalardan blazer ceketler, klasik pantolonlar ve kusursuz görünümü tamamlayan non-iron gömlekler, EDWARDS koleksiyonunun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Giyimine önem gösteren erkekler, günlük yaşamdan iş hayatına kadar her alanda EDWARDS’ın basic parçalarından vazgeçemiyor. Loro Piana, Reda, Vitale Barberis Canonico, Fratelli Tallia di Delfino gibi premium  kumaş markalarının kumaşları ile hazırlanan ve özenli dikişlerden oluşan blazer ceket, centilmenlerin stilini tamamlayan en temel parçalardan biri. Modern erkeğin olmazsa olmazı blazer ceketleri en iyi şekilde tamamlayan EDWARDS’ın non iron gömlekleri ise farklı vücut tiplerine uygun kalıp çeşitleri ve renk seçenekleri ile en çok tercih edilen gömlekler arasında yer alıyor.

Günümüzün dinamik moda trendlerinde bile kendine sağlam bir yer edinmiş olan klasik pantolonlar erkek giyiminin taşıyıcı parçası olmaya devam ediyor. Farklı kumaş seçenekleri, modelleri ve rahat kalıbıyla vücut proporsiyonuna uygun klasik pantolon  EDWARDS koleksiyonunun ayrıcalıklı parçaları arasında bulunuyor. Görünüşü tamamlayan son adım olan ayakkabı seçimi ise erkekler için dikkat edilen önemli bir dokunuş… Ayakkabı tercihinde  özen gösteren erkekler için tasarlanan koleksiyon şıklığı ve konforu bir araya getirerek öne çıkıyor.

İngiliz tarzının en seçkin görünümlerini koleksiyonuna taşıyan  EDWARDS, gardırobunun en temel parçaları için kaliteli ve zamansız tercihler yapmak isteyenlerin önceliği olmaya devam ediyor. Dünyanın en iyi kumaşlarının kusursuz işçilikle buluştuğu giyim ve aksesuar ürünleri tüm EDWARDS mağazalarında ve www.edwards.com.tr de.

EDWARDS, İstanbul’da Zorlu Center, Akasya AVM, Akmerkez, Optimum AVM ve Kalamış Marina; Ankara’da Panora AVM, Antalya’da Land of Legends mağazaları ile tarzına özen gösteren centilmelerin favori markası olmaya devam ediyor.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…