Gelenekselin inovasyonla Buluşması

Brooks Brothers İlkbahar Erkek Koleksiyonda marin detaylar, çelik rengi mavi, turkuazın farklı tonları yeşil ve lacivert tonları ile bütünlenmiş olarak karşımıza çıkıyor.

Brooks Brothers 2020 İlkbahar Erkek Koleksiyonu gelenekseli inovasyonla birleştiriyor. Özellikle klasik dış giyim, gömlek ve pantolonlarda inovatif parçalar görmek mümkün. Brooks Brothers İlkbahar Erkek Koleksiyonda marin detaylar, çelik rengi mavi, turkuazın farklı tonları yeşil ve lacivert tonları ile bütünlenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda bulunan denizci düğümlerinden esinlenen kablo örgülü trikolar, çapa motifi, deniz feneri motifleri dikkat çekiyor. Takım elbiselerde dramatik detaylara sahip siyah beyaz trendin merkezinde olan kırlangıç yaka ve beyaz astar kullanılmış. Bahar aylarının serinliğinde spor montlar, hopsack kumaş spor ceketler, doku ve kolay kullanım özellikleri sunuyor.Serin günler için su geçirmez katlanabilir parka ve renk seçenekleriyle bomber ceketler bahar aylarının vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

BROOKS BROTHERS İLKBAHAR KADINI…

Brooks Brothers İlkbahar Kadın 2020 Koleksiyonunda Zac Posen ilhamını Hamtons kıyı şeridi boyunca uzanan beyaz kumsallardan alıyor.  Koleksiyonun zamansız stilini proporsiyon ve feminen yapısı ile harmanlayarak giyilebilir formlara taşıdı. Kırmızı, beyaz ve mavi renk paletinin yanı sıra güneş ışığı ile parlayan yumuşak beyazlar, deniz kabuğu tonları, pastel bebe mavisi ve gül pembelerinden oluşan renk paleti Brooks Brothers İlkbahar Kadın 2020 koleksiyonu’nda hayat buluyor. Bahar koleksiyonunda lüks hissiyatı ile kısa ceket ve elbiselerde görülen kırmızı, beyaz, mavi renkte tüvitler oyuncu desenler üzerine kuruluyor. Brooks Brothers klasiği olan gofre kumaş lacivert pötikare desen takımlarda ve elbiselerde yer alıyor. Yine erkek koleksiyonunda olduğu gibi Brooks Brothers İlkbahar Kadın 2020 koleksiyonunda marin çizgiler bulunuyor. 

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…