Koluman DS4’ü Ankaralılarla Buluşturdu

Fransız lüksünün otomobildeki başarılı temsilcisi DS, DS4 lansmanının ilkini Ankara’da gerçekleştirdi. Koluman Holding iştiraki Koluman Monde Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından temsil edilen markanın Ankara’daki showroomu’nda davetlilere 2022 yılının en güzel otomobili seçilen DS4 tanıtıldı.

Koluman Holding iştiraki Koluman Monde Motorlu Araçlar A.Ş. Genel Müdürü Serdar M. Gürbüz, her geçen yıl satışlarını ve lüks segmentte DS’in Pazar payını arttırdıklarını belirterek şunları söyledi; Festival Automobile International tarafından en güzel otomobil ödülüne layık görülen yeni DS 4 için teknik platformun üzerine yapılabilecek en güzel tasarımlardan birine imza atılmasının hedeflendiğini belirterek şunları kaydetti: DS 7 ve DS 9’a ek olarak Türkiye pazarına sunduğumuz DS 4 ile markamızı tüm müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz Dünya çapında premium segmentteki pazar payını artırmaya devam eden DS Automobiles, yeni DS 4 ile gelişimine hız katıyor. Dünyaca tanınmış uzmanlığın verdiği güvenden güç alan yeni kompakt premium DS 4, Türkiye’de ilk etapta TROCADERO versiyonu ve BlueHDi 130 motoru ile 1 milyon 85 bin TL’den başlayan fiyatla satılmaya başlanıyor.

Gürbüz: “Yatırımlarımız Devam Edecek”

“Bursa’da açtığımız showroomumuzla toplamda Türkiye genelinde altı DS Store’a ulaştık. DS Store’ larımızda şu an için DS 7 Crossback, DS9 ve son olarak ta DS4 olmak üzere üç ayrı modelde satış gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz modelleri deneyimlemek isterlerse, 24 saatlik süre boyunca otomobilleri test edebilecekler.  Bu yıl içinde zarif,  güçlü ve sofistike bir hat çizgisine sahip olan iddialı sedan modelimiz DS 9 Sedanı bu sene başında Türkiye’de tanıtarak satışına başlamıştık.  Lüks segmentte Avrupa’da büyüyen 3 markadan biri olan DS, Türkiye’de önemli bir diğer segmentte yer alacak DS 4’ün gelmesiyle birlikte Türkiye’deki yükselişini sürdürecektir. Aynı zamanda DS olarak yatırımlarımız 2022 ve 2023 yıllarında da farklı şehirlerde sürecektir.” İstanbul’da Etiler ve Kalamış olmak üzere iki, Ankara, İzmir, Antalya ve son olarak Bursa’da açılnan showroomlar ile 5 farklı ilde 6 showroom ile DS markasını temsil eden Koluman Monde Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi A.Ş., DS yatırımlarına 2022-2023 yıllarında farklı lokasyonlarda devam edecek.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…