Kraliyet Ailesinin İhtişamına Adanmış Cömert Bir Koku: “Queen Of The Night EDPC 100 ml”

İtalyan parfümevi The Merchant of Venice markasının yeni parfümü “Queen of the Night EDPC”, ilhamını, Antik Mısır’ın savaşçı kraliçesi Amanishaketo’nun hazinesinden alıyor. 

Parfüm tutkunlarını Antik Mısır’ın değerli ve farklı kokuları arasında mistik bir yolculuğa çıkaran “Queen Of The Night EDPC ”,  Antik Mısır döneminin Kanatlı Tanrıçası Nut’u anımsatan altık lake bir kolye ucuyla zenginleştirildi.

‘Savaşçı Kraliçe’ olarak anılan Nubia Kraliçesi Amanishaketo, İmparator Augustus’un Roma ordusunu püskürtmesini ve krallığının bağımsızlığını korumasını başaran çok kararlı bir kadın olarak anılıyor.  Savaşçı Kraliçe aynı zamanda mücevher koleksiyonuyla da anılıyor ve özellikle koleksiyonda tanrıça Nut’u temsil eden kordon bileziği öne çıkıyor. Kordon bileziğinde Tanrıça, kanatlı olup etrafı mavi detaylarla çevreleniyor.

Teninin rengi, kanatları, vücudundaki yıldızların hepsi birlikte semboliktir. Derinin mavi rengi yaşamı ve yeniden doğuşu, açılmış kanatlar ise ölümden korunmayı temsil eder.

The Merchant of Venice parfüm evinin yeni parfümü “Queen Of The Night, üst notalarında yer alan Mavi Lotus Scentrek, Safran, Tarçın Kabuğu Orpur ile teninizi karşılıyor. 

Satış Noktaları:
İstanbul: Beymen Zorlu AVM, Beymen İstinyePark AVM, Beymen Nişantaşı,
Beymen Galataport AVM, 
Ankara : Beymen Panora AVM
İzmir : Beymen İzmir İstinyePark AVM

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…