Adler Papagayo

Adler’in ustaları, ormanların en güzel canlılarından birinden esinlenerek, doğanın gücünü sembolize eden bir mücevher tasarladı…

Gizemli Amazon ormanların en derinlerinde olduğunuzu düşünün… Kuş seslerinin ve renk pınarlarının birbirleriyle dans ettiği, el değmemiş toprakların güzelliği büyülüyor. Nehirlerin beslediği ormanın sahip olduğu benzersiz yeşil senfonisi bir masal diyarını anımsatıyor. Pırlantaların ışıltısı ve zümrütlerin parlaklığı yaprakların arasından süzülen güneş ışıklarıyla yarışıyor. Adler’in ustaları, ormanların en güzel canlılarından birinden esinlenerek, doğanın gücünü sembolize eden bir mücevher tasarlamışlar.

Adler’in 41 adet oval kesim zümrüt ve 38 oval pırlantalı Papagayo adlı kolyesi ilhamını, gizemli ve ihtişamlı Amazon ormanlarından almış. Kolyenin tam kalbinde yer alan, istisnai bir renge ve berraklığa sahip 8.06 karatlık cushion-cut Kolombiya zümrütü ise adeta büyülüyor… Bu eşsiz kolyeyi, 6.07 ve 5.95 karatlık 2 adet damla kesim zümrütlü küpeler tamamlıyor.

Zamanı bilinmeyecek kadar eski geleneklerin ve yeni eğilimlerin füzyonu olan Adler mücevherleri zaman ve mekan kavramlarının ötesine geçiyor. Farklı kültürler, zanaatçılık, malzemeler, mimari, tekstil ve duygular ilham kaynaklarından bazıları… Bu sayede, her bir mücevher düşsel bir destanı, perilerle ilgili bir efsaneyi, farklı bir soluğu olduğu kadar samimi bir karşılaşmayı, uzaklara yapılan bir yolculuğu ya da hoş bir duyguyu temsil ediyor.

Mükemmelliyetçilik duygusuyla meydan okumak istermiş gibi, yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak benzersiz mücevherler tasarlıyorlar.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…