Lacoste’un Zamansız Koleksiyonu İle Babanızı Özel Hissettirin

Sportif stilin zamansız parçalarını Fransız zarafetiyle yorumlayan Lacoste, sizin ve babalarımızın tarzını tamamlayacak ve onlara özel hissettirecek birbirinden farklı hediye seçenekleriyle bu özel gününüzü kutluyor.

Babalarımıza duyduğumuz sonsuz sevgiyi yansıtan Lacoste’un özel Babalar Günü seçkisi, modern ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Babalar için özel olarak seçilmiş ürünler, Lacoste’un zamansız tarzını ve kalitesini yansıtıyor. Lacoste’un sofistike çizgisi, şıklık ve rahatlığı bir araya getirerek, babaların tarzlarını ifade etmelerine olanak tanıyor ve bu özel günde onlara benzersiz hediye seçenekleri sunuyor.

Lacoste’un genç ve zamansız parçaları, canlı renkler ve ikonik timsah logolarıyla, aynı zamanda babanızla beraber takım olarak giyebileceğiniz tasarımlar sunuyor ve unutulmaz anların daha da anlamlı hale gelmesini sağlıyor.

Kahraman babalarımız için ideal hediye seçenekleri sunan Lacoste, sizin için unutulmaz anlar yaratmaya devam ediyor.

Lacoste Hakkında

1933’te ilk polo gömleğinin yaratılmasından bu yana Lacoste, kadınlar, erkekler ve çocuklar için benzersiz ve özgün bir yaşam tarzı sayesinde dünyaya iyimserliği ve zarafeti yaymak için özgün spor geleneğine göre hareket etti.

Hem spor hem de moda dünyasında olan Lacoste, bizi özgürleştirir, hayatımızda hareket yaratır ve kendimizi ifade etme yeteneğimizi özgürleştirir. Her koleksiyonda ve her çizgide, Lacoste’un zamansız zarafeti, yaratıcılık ve klasik çizgilerin karışımıyla ölümsüzleşiyor. Başından beri, timsahın aurası, onu giyen her nesille daha keskin hale geldi ve tarzın çok ötesine geçen ayırt edici bir işaret haline geldi. Ülkeden ülkeye, bir nesilden diğerine ve bir arkadaştan diğerine geçen Lacoste parçaları, onları ikon statüsüne yükselten duygusal bir bağ kurdu. Evrensel ve zamansız Lacoste zarafeti, her insanın değerlerine ve farklılıklarına saygı duyduğu ve tanıdığı büyük bir topluluğu birleştirdi. Lacoste, erkek ve kadın çalışanlarını standart taşıyıcıları olarak kabul eder ve bir kuruluşta tatmin bulmanın en iyi yolunun kendini cesurca ifade etmekten geçtiğine inanır. Misyonu basittir: her insanın tam potansiyeline ulaşması için koşulları yaratmak. Lacoste, 98 ülkede bulunan ve 1100 mağazadan oluşan bir ağ aracılığıyla dağıtılan uluslararası bir MF Brands Group markasıdır. 

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…