Lanificio Colombo, The Peninsula Istanbul Mağazası’nda

Dünyanın en büyük kaşmir ve asil lif kumaşları üreticisi Lanificio Colombo, eşsiz dokularını Türk modaseverlerle buluşturmak üzere “ADAMO MODA” çatısı altında The Peninsula Istanbul Mağazası’nda satışlarına başladı.

İtalya’nın en seçkin kumaş üreticisi Lanificio Colombo, ismini kurucusu Lanificio Luigi Colombo’dan alarak, Türkiye moda severleri ile “ADAMO MODA” çatısı altında buluşuyor. Lanificio Colombo, dünya genelinde kaşmir ve asil lifler konusunda bir çığır açmış, bu narin dokuları mükemmeliyetle buluşturarak zamanın ruhunu kaliteli bir kültürle harmanlayan bir marka olarak biliniyor.

Ödüller ile taçlandırılan, İtalya’nın en seçkin kumaş üreticisi…

 Kaşmir, guanako ve vikunya gibi asil lifleri kullanarak üretim yapan Lanificio Colombo, sadece lüksü değil, aynı zamanda çevre dostu üretim ve sürdürülebilirlik konularında da öncü. “BE GREEN” sürdürülebilirlik projesi, şirketin çevre dostu iş büyüme stratejisini destekleyerek, doğaya ve insana duyarlı bir yaklaşımı vurguluyor. Avrupa Birliği tarafından da ödüllendirilen Lanificio Colombo, girişimcilik ve Ar-Ge konularında birçok prestijli ödülün sahibi. 2019’da Premiere Vision Awards’ta Gran Jury Ödülü’nü kazanan Lanifico Colombo, modernlik ile lüksü bir araya getiren kumaşıyla büyük takdir toplamaya devam ediyor.

Markanın bilgi birikimi, uzmanlık ve kültürü, kalite standartlarını belirliyor!

 Değerlerin birer kültür haline geldiği Lanificio Colombo, Roberto Colombo’nun liderliğinde teknolojiye yapılan yatırımlar, Ar-Ge’ye verilen önem ve kalifiye işgücüyle uluslararası alanda başarı elde etmiş bir marka. Değerler kültürü, şirketin köklerinden gelen bir bilgi birikimini ve yaşam tarzını yansıtarak, asil lifleri sevenlerin gönlünde özel bir yer ediniyor. Türkiye’deki ilk mağazasını The Peninsula Istanbul’da açan Lanificio Colombo’nun Türkiye’deki varlığı, “ADAMO MODA” ile başlayan yeni bir dönemin habercisi olacak.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…