LV’nin Yeni Marka Elçisi Bradley Cooper

Louis Vuitton, Bradley Cooper’ı Maison’un yeni marka elçisi olarak duyurdu.

Başarılı oyuncu ve yönetmen, bu sene 20’nci yılını kutlayan Tambour’un yüzü olarak bu birlikteliğin ilk adımını atıyor. Sınırlı sayıda koleksiyonerlere özel üretilen Tambour Twenty’nin Oscar ödüllü film yapımcısı Damien Chazelle tarafından yönetilen kampanya videosu ve Boo George tarafından objektife alınan saat görsellerinin eşlik ettiği kampanyasında Bradley Cooper Tambour Twenty’e vücut oluyor.

İlk kez 2002’de tanıtılan Louis Vuitton Tambour, Maison için yeni yaratıcı ufuklar açarak saat yapımındaki tüm gelenekleri alt üst etti. İsviçre’deki La Fabrique du Temps Louis Vuitton’da cesur yaratıcılık ve saat yapım ustalığındaki üstün bilgi buluştu ve Tambour’un ayırt edici çizgileri ile yenilikçi şekli büyük bir sıçrama yaptı. Yıllar geçtikçe Tambour, tasarım ve teknolojisiyle kullanıcıların isteklerine uyum sağlayarak hem klasik hem de karmaşık hareketleri entegre ederek gelişti.

2022 yılında sunulan Tambour Twenty, bu ikonik modelin kodlarını yeniden canlandırarak Tambour’a saygı duruşunda bulunuyor. Ve bunu gençlik dolu bir iyimserlik ve uçuşan hayalleri uyandıran bir kampanyayla pekiştirip, onurlandırıyor

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…