Minik ve Çevre Dostu Citroen My Ami Buggy

Yepyeni Citroen My Ami Buggy ağustas ayından itibaren Türkiye’de. Mobilite anlayışını yeniden tanımlayan bu araç sınırlı sayıdaki kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor…

Yeni nesil araçlar, çevre dostu yapısı ve zarif çizgileriyle dikkat çekiyor. My Ami Buggy’nin benzersiz tasarımı, moda gibi farklı disiplinlerden ilham alarak Citroën tarzını özgün bir şekilde yansıtıyor. Kapı gövdesi olmayan ve tamamen elektrikli tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.  Bu sayede, araçlar hem doğayı koruyan hem de estetik bir görünüm sunan yaratıcı tasarımlarıyla, modern mobilite dünyasında önemli bir yer ediniyor. My Ami Buggy’nin tekerlekleri üzerinde yükselen özel tasarımlı jantları, siyah koruyucu aksesuarları ve renkli detayları da etkileyici bir diğer noktası. Doğayla uyum sağlayan hâkî rengi de bir o kadar estetik ve göz alıcı duruyor. Macera tutkunlarına yolların özgürlüğünü yaşatan Citroën My Ami Buggy, şehrin karmaşasından uzakta doğayla bütünleşen ferah bir atmosferde keyifli bir sürüş deneyimi de sunuyor. Açık tavan özelliğiyle de açık hava keyfini doruklara taşıyor.

Citroën, online satış kanalları ve dünya çapında erişilebilirliğiyle mobilite sektöründe önemli bir konuma sahip olan Citroën Ami’ye Buggy versiyonuyla bu yaz Türkiye’de de yerini alıyor. 

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…