Zuhair Murad 2024 Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu 

Zamansız siluetleri ile romantizmin ışıltısını yansıtan Zuhair Murad 2024 Sonbahar Koleksiyonu geleneklerin ötesinde mistik bir cazibe sunuyor. 

Zuhair Murad 2024 Sonbahar Koleksiyon tasarımlarında geleneklere meydan okuyarak mistik bir cazibenin derinliklerine iniyor. İnce bir işçilikle yansıtılan bu özel koleksiyon gizemli bir gelinin büyüleyici öyküsüne eşlik ediyor. Romantizmin etkilerini yansıtan dantel ve işleme detaylarının ön planda olduğu Zuhair Murad 2024 Sonbahar Koleksiyonu Vakko Wedding mağazalarında sunuluyor.  

Zuhair Murad Sonbahar Koleksiyonu’nda ilhamını gizemli bir romantizmden alan tasarımlarıyla sezonun en göz kamaştıran gelinliklerine imza atıyor. Zamansız siluetlerden oluşan parçalar, çekici ayrıntılar ile bir araya gelerek modern bir zarafeti yansıtıyor. Koleksiyona hakimiyet kuran inci beyazı tonlar hafif bir parıltı ile yansıtılıyor. İpek tül işlemeli gelinlikleri süslerken, gül ve güneş ışığını yansıtan çizgi motifleri muhteşem bir görünümün yansıması oluyor.  Gelinliğin üst kısmından kuyruğuna kadar uzanan dantel detaylar, çıkarılabilen etekler ve fiyonklar ise gelinin çok yönlü zevkini vurguluyor. 

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…