Adamo Zamansız Ve Zarif Modayı Rahatlıkla Birleştiriyor

Adamo, modanın zamansız, zarif ve her şeyden önce rahat olması gerektiğini vurguladığı deri ve kürk gibi lüks malzemelerin yanı sıra doğal kumaşlardan oluşan yeni bir tekstil giyim koleksiyonunu duyuruyor. Klasik ve sofistikeden modern ve sıra dışına kadar geniş bir stil yelpazesi sunarak kişisel zevklere hitap eden mükemmel parçayı bulmamızı sağlarken Son zamanlarda doğaya yakınlaşma ihtiyacımızı da göz önünde bulundurarak, koleksiyon doğaya uygun şekilde hazırlandı. Her kadının vücuduna uygun olduğu kadar tasarımlarındaki doğal ve göz alıcı kumaşlar öne çıkıyor.

Adamo; Keten, ipek, koton, viskoz ve şifon gibi doğal kumaşları sıklıkla kullanır. Keten kumaş, gözenekli yapısı sayesinde hava alır ve serin tutar. Bu nedenle yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilir ve aynı zamanda anti-alerjik özelliklere sahiptir. Çevre dostu bir seçenek olması da tercih edilmesinin bir diğer nedenidir. İpek kumaş ise yumuşaklığı, parlaklığı ve lüks görünümüyle öne çıkar. Her türlü hava koşulunda kullanıcıya konfor sağlar ve sofistike bir görünüm arayan özel kadınlara hitap eder.

Renk paletinde de doğal tonların ağırlıklı olduğu Adamo’nun yeni yaz koleksiyonunda özellikle ham renkler ve açık tonlar trend renklerle harmanlanıyor. Bu sayede çeşitliliği ve moda trendlerini seven her modern kadın iç eşsiz bir ürün yelpazesi ortaya çıkıyor. Adamo, her yaşa ve farklı beden ölçülerine sahip olan herkesin kendini rahat ve şık hissetmesini sağlamak için en uygun kalıpları kullanır. Detayları vurgulayan kesimlerle büyük ceplere, geniş kollara, oversize elbiselere ve takımlara yepyeni bir yorum getiren koleksiyonda tasarımlar eşsiz Adamo işçiliği ile buluşuyor.

Sürdürülebilir Moda Adamo’da Tasarımları sürdürülebilir şekilde kaliteli kumaşlarla birleştirerek müşterilerimizin her zaman dolaplarındaki en özel parçalardan birini bulmasını sağlamak imkansız değil… Sürdürülebilirlik ve kalite odaklı yaklaşımı ile zamansız ve zarif moda anlayışı benzersiz tasarımlarıyla Adamo’da…

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…