Baharın Tadı “Chalet Garden”

Swissôtel The Bosphorus’un gözde mekanlarından biri olan Chalet Garden, eşsiz atmosferi ve lezzetli yemekleriyle misafirlerini bekliyor…

Swissôtel içerisinde İsviçre Alpleri’nin ruhunu yansıtan mekanlardan biri olan Chalet, baharın gelmesiyle birlikte bahçeye taşınıyor. Misafirlerine doğanın tadını çıkartması için ferah ve rahatlıcı bir ortam sunuyor…  Doğayla bütünleşen atmosferi, nefes kesen manzarası ve sıra dışı bir açık hava deneyimi sunan Chalet Garden, menüsündeki eşsiz lezzetleri, eğlence dolu etkinlikleri ve ambiyansıyla keyifli anlarınıza ortak oluyor. Şef Soner Kesgin eşsiz dokunuşlarıyla hazırladığı menüde poke bowl’lar, paylaşımlı tabaklar ve atıştırmalıklar yanı sıra pizza dog, klasik frankfurter ve bratwurst, burger gibi alternatif ve damak tadına uygun seçenekler sunuyor. Ek olarak Chalet’nin kışlık lezzetlerinden de bazıları menüde yerini alıyor.

Chalet Garden’da aynı zamanda bahçe keyfi sunmakla kalmayıp canlı müzik performanslarıyla da yaz boyunca eğlence dolu anlar yaşatıyor. Geçtiğimiz yazın en dikkat çeken eğlenceli gruplarından ‘Pandami Music’ yanı sıra ‘Pınar Güsar’, ‘Bi Dansetsek’, ‘Ozan Ünlü’ ve ‘Begüm Obiz’ Mayıs ayı boyunca Chalet Garden’da sahne alacak. Yaz boyunca alternatif günlerde gerçekleşecek bu müzikal şölende Chalet Garden, misafirlerine sıradışı bir deneyim sağlayacak. 

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…