Baharda Vespa

1884’te kurulan Piaggio şirketinin bir markası olan ve bireysel ulaşıma yenilikçi bir çözüm yaratma arzusuyla doğan Vespa, o günden bu yana tasarımı ile motosiklet tutkunlarını kendisine aşık etmeyi başaran bir ikon haline geldi. Vespa, Türkiye’de de ikonik İtalyan tasarımının çekiciliğini motosiklet tutkunları ile buluşturuyor. 

Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen İtalyan motosiklet üreticisi,  Primavera, GTS, Sprint gibi çekici tasarıma sahip modellerinin yanı sıra %100 elektrikli modeli Elettrica ile de motosiklet severlerle buluşuyor. 

Vespa, İtalya’da elde ettiği satış rakamlarının yanı sıra, reklam ve filmlerin de birinci yıldızı haline gelerek gözleri üzerine toplayan Primavera modelinin 150, 150 Touring, 150 S ve B sınıfı ehliyetle dahi kullanılabilen 50 4T3V versiyonlarının yanı sıra, Sprint S 150 3V ABS,  GTS 125, GTS 300 HPE, GTS Supersport 300 HPE, GTS Touring 300 HPE, GTS Super Racing Sixties 300, GTS Supertech 300 HPE, SEI Giorni 300 HPE modelleriyle bu yıl dikkat çekiyor.

Yüzde 100 Elektrikli Vespa: Elettrica

Vespa’nın teknolojisini, devrimci ve çağdaş ruhuyla buluşturan Elettrica, şimdiden motosiklet severlerin gönlünü fethetmeyi başardı. 4 kW (5,4 hp)’lik bir güce sahip olan Elettrica, 45 km/s maksimum hıza çıkabiliyor ve 120 kilometrelik bir menzil sunuyor. Geleceğin teknolojilerini kusursuz İtalyan tasarımı ile bir araya getiren model, popüler İtalyan scooter markası Vespa’nın ilk elektrikli scooterı olarak dikkat çekiyor. Kokpitinde navigasyon dahil olmak üzere gelişmiş multimedya özellikleri için akıllı telefon ile bağlantı sunan Vespa Elettrica, 4 saatte şarj olabiliyor.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…