Sürdürülebilir Malzemelerden Yeni Koleksiyon

Montblanc’ın, adını aldığı dağlardaki buzulların çekiciliğinden ilham alan, macera severler için özel olarak geliştirilen yeni sportif, cesur ve sürdürülebilir malzemelerden üretilen “Meisterstück Selection Glacier” koleksiyonu satışta.

Avrupa kıtasının en yüksek dağı olan Montblanc’ın büyüleyici görüntüsü, göz alıcı buzul ve mavi tasarımları ile yeni “Meisterstück Selection Glacier” kapsül koleksiyonunu süslüyor. Çanta, cüzdan ve deri aksesuarlardan oluşan koleksiyon, Montblanc’ın adına ilham veren bu yüksek dağın şerefine, çevre dostu ve sürdürülebilir malzemelerden üretilerek buzulları ve dağları korumanın önemine dikkat çekiyor. 

Koleksiyon ikonik buzul tasarımı ile göz alıyor

Naylon veya deri üzerine baskı olan buzul tasarımı, derin buz katmanlarının içine doğru baktığınız izlenimini veriyor. Bu motifi tırmanış ve dağcılıkta kullanılan bir basınçlı kapama da destekliyor. İşlevsel dış cepler ve kapaklar, hareket halindeyken kişisel eşyalarınıza rahat ulaşmanızı sağlarken genel görünüme de havalı bir katkı sağlıyor. Meisterstück ürün gamının tasarım kodları ile uyumlu olarak fermuarda Meisterstück kalem ucunun şekli göze çarpıyor. 

Çevre dostu ve sürdürülebilir malzemeler tercih edildi

Çevre dostu bir naylon iplik olan ECONYL®’den üretilen büyük ve orta boy sırt çantası, sunduğu taşıma çözümleri ile outdoor maceraları için tam bir yol arkadaşı niteliğinde. Sling çanta ve göğüs çantası ise vücuda çapraz olarak takılabiliyor. Mini omuzdan askılı çanta, portföy ve 8 kartlık, fermuarlı cüzdan da deri üzerine buz deseni baskısına sahip. Kullanılan bu deri, işlenirken su tüketimini azaltan ve kabon nötr tabaklama yapan, çevre dostu işlemlerden geçirildi. Bu kapsül koleksiyon macera peşinde koşarken doğal güzelliğin ne anlama geldiğini bilen, daha genç bir kitle için yaratılmış; buz ferahlığında, sportif ve cesur olarak tanımlanabilir. Koleksiyonun Montblanc için çok farklı bir görünümü olsa da, tasarım açısından yine markanın DNA’sına işlemiş keşif ruhundan ve dağlardan ilham alıyor. 

Geniş “Meisterstück Selection Glacier” koleksiyonunun ilk seçkisi

Meisterstück Selection Glacier deri ürünler seçkisi, 2022 yılı içerisinde piyasaya sunulacak olan kalem ve kırtasiye malzemelerini, saatleri ve aksesuarları kapsayan daha geniş bir çapraz kategori koleksiyonunun parçasını oluşturuyor. Meisterstück Selection Glacier Koleksiyonu Nisan 2022 itibarı ile tüm dünyadaki Montblanc mağazalarında ve online platformda satışa sunuldu. Daha fazla bilgi için www.montblanc.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…