Brooks Brothers Non-iron Gömleklerini Sofistike Detaylarla Baştan Yaratıyor!

Zamansız giyimin usta temsilcilerinden Brooks Brothers; kurulduğu ilk yıllardan beri hazır giyimin en önemli parçaları arasında yer alan gömlek modellerini, kendine özgü detaylarla özelleştiriyor. Non – iron ayrıcalığı ile dünyada adını en üst sıralara yazdıran Brooks Brothers; yeni sezonda gömleklerini yeni teknolojilerle bir üst seviyeye taşıyor.

Brooks Brothers’ın yeni sezon gömleklerinde yer alan sofistike detaylar ve geliştirilen kumaş özellikleri 2020 Sonbaharında gömlek tutkunlarının yoğun ilgisini çekiyor. Gün boyu kullanımda olan gömlekler non-iron özelliği ile görünüşü ilk giyilen andaki gibi koruyor ve uzun saatler kırışmayarak beylere günün her saati şık ve trend görünüm sunuyor. Uzun yıllardır yüksek kalite ve konfor anlayışıyla şık ve trend koleksiyonlar oluşturan markanın bu sezon gömleklerine eklediği ekstra esnek streç özelliği ile kullanıcılar maksimum rahat kullanıma ulaşıyor ve hareket alanını genişletiyor.

Zamansız gömlek koleksiyonu; kullanılan kumaş, dikiş teknikleri, tercih edilen renk, desen ve modeller sayesinde konfor ve şıklığı buluşturuyor. Her bedene uygun kalıpları, farklı yaka ve manşet alternatifleriyle çeşitlik sunuyor. Yenilenen kalıpları ile daha fit görünmek isteyenler için  “ Soho’’ kalıbı gömlek seçkisi içindeki yerini alırken; vücuda tam oturan yapısıyla kusursuz bir görünüm isteyen erkeklerin ilk tercihi olmayı hedefliyor. 

Artık tüm gömleklerimiz streç konforunda!

Non – iron gömleklere eklenen streç özelliği, yeni kalıplar ile birleşerek en üst seviye de performans vadediyor. Gömlek denilince akla ilk gelen, yılların birikimiyle gerçekleştirdiği inovasyonlarla tarihe imzasını atan Brooks Brothers; modern ve ileri teknoloji Non-iron gömlekte kullandığı yeni dokunuşlarla yeni bir sayfa açıyor. Tarihe İz bırakan ve sektöründe yankılar uyandıran inovasyonlarıyla, gömlek seçkimize ilk sunulduğu günden beri favori ürünlerinden olan yüksek performanslı Coolmax kumaşı eklendi. En iyi lüks  Supima Pamuğu, CoolMax teknolojisi ve yüksek non-iron performansı ile birleşerek; non- iron gömleklere çift taraflı esneklik, nem flitreleme ve hafiflik kazandırarak maksimum performans ile kullanım konforu sağladı.

Brooks Brothers kalitesini deneyimlemek için İstanbul Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstanbul Optimum Outlet, Ankara Panora, İzmir Hilltown AVM Brooks Brothers mağazalarını, Akmerkez Edwards, Kalamış Edwards, Antalya Land of Legends Edwards mağazalarını ziyaret edebilir ya da Edwards Online’a kolaylıkla erişebilirsiniz.

BROOKS BROTHERS HAKKINDA

1818 yılında kurulan Brooks Brothers; hazır giyim ürünleri sunan ilk Amerikan markasıdır ve tarihine gofre kumaş, pamuklu kumaş, baklava deseni, non-iron gömlek ve orijinal düğmeli yaka özelliklerine sahip ürünleri ile devam etmektedir. Hemen hemen iki yüzyıl sonra, Brooks Brothers aynı geleneği sürdürmenin ve her nesil kadın ve erkeklerin uğrak noktası olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Brooks Brothers New York’ta kuruluşundan 200 yıl sonra üstün hizmet, kalite, stil ve değerlerine sadık kalan perakende sektöründe uluslararası bir efsane olmuştur. 

www.brooksbrothers.com

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…