Les Benjamins x Coca-Cola’nın heyecanlandıran iş birliği

Coca-Cola ile İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası Les Benjamins global iş birliği için bir araya geliyor. 

Coca-Cola’nın iş birliğine imza attığı ilk Türk markası Les Benjamins’in kurucu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın Les Benjamins x Coca-Cola koleksiyonu için 1980 ve 1990’ların futbol modasından ilham alıyor. Les Benjamins DNA’sını yansıtan halı deseni ve imza tasarımlar koleksiyonun anahtar parçalarıyla ön plana çıkıyor. 

Les Benjamins tasarımlarının enerjik ve sıradışı doğası ve markanın sokak kültürü anlayışı özel koleksiyonda yer alan her bir parçaya yansıyor. Les Benjamins kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın, “6 yaşında Neuss-Almanya’da oynamaya başladığımdan beri, futbolla hep iç içe büyüdüm. Coca-Cola x Les Benjamins koleksiyonunu hazırlarken Coca-Cola’nın vintage reklamlarından ve futbol tarihinden ve Maradona, Pele, Beckenbauer gibi ikonlardan ilham aldım. Markanın DNA’sı haline gelen imza halı deseni, futbol kültürü ve terzilik detaylarının bir araya geldiği, benzersiz bir koleksiyon ortaya çıktı.” dedi. 

Les Benjamins x Coca-Cola iş birliğinden doğan hazır giyim koleksiyonunda, 1970, 80 ve 90’ların ikonik futbol formalarından ilham alan polo yaka t-shirtler, kapüşonlu sweatshirtler, halı desenli şort ve eşofmanların yanı sıra, jeanler, kargo pantolonlar, kot şortlar, blazer ceketler, crop toplar, elbise ve etekler tasarımları dikkat çekiyor. 

Les Benjamins X Coca-Cola koleksiyonu 21 Eylül Pazartesi gününden itibaren Les Benjamins Nişantaşı flagship mağazası, www.lesbenjamins.com , Beymen Zorlu Center ve Beymen İstinye Park mağazalarında, Kasım ayından itibaren Dubai ve Riyadh’da iş birliğine özel açılacak pop up mağazalarında satışa sunuluyor.

#LesBenjaminsxCocaCola

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…