Chery TIGGO 4 PRO Üst Seviye Performansıyla Gençlerin Yeni Favorisi Olacak!

Çin’in önde gelen otomotiv üreticisi Chery, Türkiye’deki ürün gamını genişletiyor. Markanın, pazara sunulmasıyla birlikte çok büyük ilgi uyandırması beklenen yeni SUV modeli TIGGO 4 PRO, Chery’nin daha geniş pazarlara ulaşma hedefini yansıtan en güncel modeli olarak öne çıkıyor. Dinamik ve şık dış tasarımıyla tüketicilerin dikkatini çeken TIGGO 4 PRO, trend görünümü, gelişmiş teknolojik özellikleri ve konforlu sürüş özellikleriyle dikkat çekiyor. TIGGO 4 PRO, genç kullanıcılara daha iyi bir ulaşım çözümü ve hayatı daha özgüvenli yaşama özgürlüğü sunuyor. 

Çin’de 21 yıldır üst üste binek otomobil ihracatında yerli markalar arasında birinci sırayı kimseye kaptırmayan Chery, ürün gamını yenilikçi modelleriyle genişletmeye devam ediyor. Türkiye’de C ve D segmentinde yer alan 3 farklı SUV modeliyle henüz ilk yılında büyük bir başarıya imzasını atan Chery, ürün gamına yeni bir SUV daha eklemeye hazırlanıyor. Markanın çok beğenilen TIGGO serisinin yeni oyuncusu TIGGO 4 PRO, Türkiye pazarına giriş yapmak için geri sayıma başladı. 

Ön tasarımda elmas ışıltısı!

Şık ve dinamik tasarımıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yeni TIGGO 4 PRO, Chery ailesinin tasarım diline sadık kalıyor. Elmas ışıltılı ön ızgarasıyla kendine özgü tasarıma sahip olan TIGGO 4 PRO, stratejik olarak konumlandırılan LED gündüz farlarıyla da çarpıcı bir görsel etkiye sahip. Ön tampondaki gümüş detaylar, zarif ve canlı bir görünüm oluştururken, aracın modaya uygun tasarımını tamamlıyor. Alt bölümde kırmızı dekoratif şeritle tamamlanan akıcı gövde çizgileri araca ek dinamizm katıyor. Yeni 5 kollu, parlak yüzeyli dinamik jantlar otomobilin sportif karakterini daha da güçlendirerek tamamlıyor. SUV sınıfında tasarım kadar iç mekan genişliği de önemli kriterler arasında yer alıyor. Chery TIGGO 4 PRO, farklı kullanıcıların üst düzey hacim ve konfor beklentisini karşılıyor. Ön yolcular için bolca yaşam alanı ile arka yolcular için zengin baş, oturma ve diz mesafesi sağlayan araç, konforu ön planda tutuyor. Ergonomik koltuklar tasarımıyla üst düzey konfor sağlıyor.

Genç kullanıcılar artık sesli komutla kontrol etmeyi tercih ediyor!

Günümüzde genç kullanıcılar için sadece bir otomobile sahip olmak yeterli değil. Dikkat çekici bir görünüm, gelişmiş kullanım özellikleri ve akıllı özellikler genç kullanıcılar için çok önemli. Örneğin gençler yolculuk esnasında araçla ilgili işlevleri sesli komutla kontrol etmeyi tercih ediyor. Sadece uygun özelliklere sahip bir akıllı araç sürüş anında pratiklik sağlayabiliyor. TIGGO 4 PRO, modern tasarımı akıllı teknolojiyle birleştiren modaya uygun SUV bir yol arkadaşı arayanlara hitap ediyor. Ayrıca genç kullanıcıların ileri teknolojinin getirdiği kolaylıklardan yararlanmasına olanak tanıyan çok sayıda gelişmiş teknolojik özelliğe sahip. TIGGO 4 PRO, çarpıcı görünümü ve akıllı özellikleriyle öne çıkıyor. Üstün kalitesiyle genç kullanıcılara akıllı ve şık bir çözüm sunan yeni araç, modaya uygun bir dış tasarıma, çok sayıda ileri teknolojik donanıma ve konforlu bir sürüş deneyimine sahip. Böylece TIGGO 4 PRO, genç kullanıcılara tüm yaşamlarına yön veren üstün bir seyahat çözümü sunuyor. Chery her zaman kalite ve teknolojisiyle öne çıkan ürün ve hizmetlerle küresel kullanıcıların tüm gereksinimlerine cevap veriyor. Heyecan verici bir deneyim vadeden TIGGO 4 PRO, Chery’nin daha geniş pazarlara ulaşma hedefini yansıtan en güncel model olarak öne çıkıyor. Ayrıca Chery TIGGO 4 PRO, tamamen yeni bir sürüş deneyiminin kapılarını aralıyor ve Çin’in otomotiv endüstrisinin becerilerini dünyaya sergiliyor.

Chery Türkiye hakkında

Chery International, pazarı daha iyi anlamak ve kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, Eylül 2022’de, Türkiye’de %100 iştirak ile Chery Türkiye’yi kurdu. Chery Türkiye, Chery markasına ait tüm model ve yedek parçaların Türkiye’deki lojistiği, satışı ve satış sonrası hizmetlerinden sorumludur. Şirket, tüm ticari satışlardan sorumlu olmak üzere; satış, satış sonrası, bayi ağı geliştirme, iletişim ve diğer departmanlarını kurdu. Faaliyetlerini 7 bölgede toplam 47 yetkili satıcı ile sürdürüyor. Şirket, 21 Mart 2023’te TIGGO 8 PRO, TIGGO 7 PRO ve OMODA 5 olmak üzere üç SUV modelini pazara sundu. Bu üç model, işçilik açısından üst düzey mükemmellik, tasarım açısından şıklık ve en yüksek teknolojik konfigürasyona sahip olmasıyla beğeni topluyor. 7 koltuklu SUV TIGGO 8 PRO, ihtişamı, lüks hissi ve güçlü duruşuyla başarılı iş adamları için en iyi seçim olarak öne çıkıyor ve 4 ay üst üste D-SUV pazarında ilk sırada yer alıyor. TIGGO 7 PRO, konfor ve eğlence açısından aile SUV’ları arasındaki ilk tercih oluyor. OMODA 5 ise; fütüristik, şık ve dinamik tarzıyla genç veya kendini genç hisseden kullanıcılara hitap ediyor.

Chery hakkında

Kantar ve Google, ortaklaşa, 2023 Çin Küresel Marka Oluşturucuları İlk 50 listesini açıkladı. Chery, otomobil alanında “Çin’in En İyi Küresel Marka Oluşturucusu” seçilerek genel listede 14. sırada yer aldı ve markanın gücü önemli bir büyüme kaydetti. Chery, kuruluşundan bu yana bir küreselleşme stratejisi uyguladı ve uluslararası rekabet gücüne ve nüfuza sahip bir otomobil markası oluşturma kurumsal vizyonuyla her zaman teknoloji odaklı gelişime bağlı kaldı. Sürekli teknolojik yenilik yaklaşımıyla hareket eden Chery, küresel pazarlara komple araç, CKD parçaları, motor, üretim teknolojisi ve ekipman ihraç eden ilk Çinli binek otomobil şirketi oldu. Chery, ürün stratejisi, yerelleştirme stratejisi ve yetenek stratejisinin uygulanması yoluyla yerel ve uluslararası pazarları geliştirmeye, küreselleşmeyi sürekli derinleştirmeye ve çevre dostu, teknoloji, aile ve arkadaşlık ilkelerine odaklanıyor. 26 yıllık geliştirme sürecinin ardından Chery’nin satış ve servis ağı, 80’in üzerinde ülke ve bölgeyi kapsarken, dünya genelinde 12 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşılmış durumda. Ayrıca Chery, sürekli çabalarla topluma katkıda bulunarak ve küresel tüketicilere daha iyi ürün ve hizmetler sunarak küresel pazarlarda çevre dostu kalkınma, çevre koruma, sosyal refah, personel eğitimi ve diğer alanları kapsayan çeşitli sosyal katkı faaliyetleri yürütüyor.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…