Caresse Bodrum, Bayrama Özel Programıyla Baharı Karşılıyor

Caresse Bodrum, “Bayramda Bizdeyiz” özel programıyla misafirlerine, samimi atmosferinde yaz sezonuna unutulmaz bir başlangıç sunuyor.

Marriott International’ın prestijli markası The Luxury Collection bünyesindeki Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Ramazan Bayramı için düzenlediği özel programla, ev ortamının samimiyeti ile lüks bir tatil deneyimini bir araya getiriyor. Bodrum ve Bitez koyları arasında konumlanan Caresse Bodrum, Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizemli noktasında bulunmaktadır.

Caresse Bodrum, 4 günlük “Bayramda Bizdeyiz” programı kapsamında, misafirlerine yenilenme fırsatı sunan aktiviteler ve Türk pop müziğinin sevilen isimlerinin canlı performansları ile unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca, çocuklara yönelik eğlenceli etkinliklerle birlikte aileler için de ev sıcaklığında keyifli anılar biriktirme fırsatı sağlıyor.

Bayramın ilk günü, yenileyici bir atmosferde sabah özel yoga seansıyla başlıyor, devamında akşam havuz başında barbekü partisi ve eşsiz günbatımı manzarası sonrasında ise Barbaros’un muhteşem canlı performansıyla taçlanıyor. 11 Nisan akşamı Ata Marin grubunun dinamik performansı ve 12 Nisan akşamı DJ Yosi Gabay’ın ritimleriyle Buddha-Bar Beach, misafirlerini eğlenceli ve enerji dolu bir atmosferde karşılıyor. Çocuk misafirlerimiz için hazırlanan bayram programında ise partiler ve sanat atölyeleri, çocuklara özel akşam yemekleri ve gün içerisinde yaratıcı aktivite seçenekleri de bulunuyor. 13 Nisan’da düzenlenecek gala yemeği sonrasında, Türk pop müziğinin efsanevi isimlerinden Nükhet Duru, nostalji dolu unutulmaz bir gece için sahne alıyor.

Zengin miksoloji kültürü ve Neo-Asya mutfağına hakim olan Buddha-Bar Beach ile gurme lezzetlerin buluşma noktası La Zucca Pizza Bar, bayram süresince misafirlere unutulmaz bir gastronomi deneyimi sunuyor. Bayramda huzur ve doğanın tadını çıkarmak isteyen misafirler için özel olarak düzenlenen balık tutma aktivitesi ise, keyifli ve unutulmaz anılar yaratma fırsatı sunuyor.

Baharın gelişiyle birlikte Caresse Bodrum yeni sağlıklı yaşam konseptini benimseyerek, sezon boyunca misafirlerine pilates, yoga seansları, su ve nefes terapileri gibi kişiye özel hizmetleri sunuyor. Buna ek olarak, SPA Caresse’nin sunduğu özel uygulamalar ve restoranlarında bulunan sağlıklı menü seçenekleriyle Caresse Bodrum, misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz yıl Caresse Art projesiyle kültür-sanat turizmine önemli bir katkıda bulunan Caresse Bodrum, bu yıl da özgün atmosferi, zengin sanatçıları ve eserleriyle, misafirlerine tatilin ötesinde sanatsal bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum 

Uluslararası otel zinciri Marriott International’ın,  “The Luxury Collection” olarak Türkiye’deki ilk Resort oteli olan “Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa” bir Büyükhanlı Kardeşler Grubu yatırımıdır.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…