Mücevher Stiline Bahar Geliyor

Pırlanta ışıltısını kim sevmez… Bir de buna doğada bulunan renklerin uyumu ve enerjisi eklenirse… Mücevher ustası Storks, doğanın tüm renklerini mücevher stilinde buluşturan doğal renkli koleksiyonları ile yeni mevsimi karşılıyor. Hem günlük stile hem de özel günlere uyum sağlayan çarpıcı ve dinamik tasarımlar, farklı renklerdeki doğal taşların güçlü enerjilerini ve stil başlıklarını bir araya getiriyor. 

Türkiye’nin ilk mücevher markası Storks’ta doğal renkli taşların enerjisiyle mücevher modasına bahar geliyor. Ürün gamında doğal renkli taşlardan oluşan mücevherlerden geniş bir seçkiye sahip Storks, sadece renkli tasarımlardan oluşan Rainbow ve Cherry koleksiyonları ile de ışıldıyor. Gökkuşağının dinamizmini yansıtan göz alıcı Rainbow koleksiyonu her renkten doğal safir taşların ışıltısını pırlantayla birleştirerek ılık bahar günlerinin stiline uyum sağlıyor. Kolyeden bilekliğe, yüzükten küpeye kadar çeşitleri bulunan Rainbow koleksiyonu, dinamik ve eğlenceli bir tarz yakalamak isteyenlerin radarına giriyor. Cherry koleksiyonunda ise sezonun trend renkleriyle birleşen rose altın ve Storks’un dokunuşu ile yeniden yorumlanan canlı parçalar ışıltısıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Pırlanta taşlara ilave olarak has renkli taşlarla desteklenen koleksiyon; kolye ve bileklik çeşitleriyle günlük stile uyum sağlıyor. Koleksiyonda ametist, topaz ve renkli safirin göz kamaştıran renkleri, uzun zincirlerle ve kelepçe bilekliklerle tamamlanıyor. 7’den 70’e her tene yakışan, hem geceye hem de gündüze uyarlanabilen tasarımlar Storks mağazalarında kullanıcılarını bekliyor.

Türkiye’den dünyaya mücevher ışıltısı

Kendine has tasarımlarıyla ve çarpıcı dokunuşları ile mücevher trendine yön veren Storks Diamond, uluslararası ölçekte Türk markaları arasında pırlantalı mücevher ihracatında lider konumda… Pırlanta yüzük, kolye, bileklik yanı sıra safir, yakut, zümrüt gibi değerli doğal taşlarla göz alıcı tasarımlar üreten Storks Diamond, özel koleksiyonlar ve kişiye özel üretimde de ön plana çıkıyor. Geniş ürün yelpazesi ile erkek koleksiyonunda da iddiasını sürdüren Storks Diamond, Türkiye’de 30 mağaza ve 150’yi aşkın satış noktasında yer alırken üretiminin büyük bir kısmını 30’a yakın ülkeye ihraç ediyor.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…