Swissotel The Bosphorus’da“Lux” Octoberfest

Bu sene bir ilki gerçekleştiren Swissotel The Bosphorus, düzenlenecek Octoberfest’i bambaşka boyutlara taşıyarak, “Luxtoberfest” ile Baviera kültürünü ve lüksü yaşatmaya hazırlanıyor… 

Yaptıkları benzersiz davetlerle öne çıkan Swissotel Bosphorus, bu sene de size bambaşka bir konsept yaşatmaya hazırlanıyor. Octoberfest’i farklı boyutlara taşıyarak, 22 Ekim’de misafirlerine “Luxtoberfest” ile Baviera kültürünün ve lüksün birleştiği bir event sunulacak. Chalet Garden’ın yemyeşil bahçelerinde gerçekleşecek Luxtoberfest’te canlı performans ve müziğin de olacağı unutulmaz bir gece yaşanacak… Bu çok özel etkinliği Swissötel The Bosphorus, İstanbul’un Genel Müdürü ve Accor Türkiye Lüks Markalar Bölge Başkan Yardımcısı Uğur Talayhan’a sorduk.

Gentleman: Luxtoberfest nedir? Alışık olduğumuz Octoberfest’ten farkı nedir?

Uğur Talayhan: Şehrin merkezinde Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da eğlence ve lüks tanımlarını doruklara çıkaracak “Luxtoberfest”te bildiğimiz “Octoberfest”ten farklı olarak misafirlerimiz müzik ve eğlenceyle dolu bir gece yaşarken, “October Fest” ruhunu lüks ile deneyimleyecek. 22  Eylül saat 19:00 da Chalet Garden’ın yemyeşil bahçelerinde gerçekleşecek festivalimize bekliyoruz.

G: ‘Octoberfest’ içerisinde birbirinden farklı oyunlar oluyor. ‘Luxtoberfest’te de benzer oyunlar olacak mı?

U.T: Evet, misafirlerimizin eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilmesi için Luxtoberfest’te iki farklı oyunumuz olacak. Tasarladığımız oyunları şu an sizlerle paylaşıp heyecanını kaçırmak istemiyoruz. Birbirinden zevkli oyunların neler olduğunu öğrenmek için sizleri Luxtoberfest’e bekliyoruz.

G: Canlı performans ve müzik olacak mı?

U.T: Canlı performans ve müziğin olmadığı bir festival hayal bile edemiyoruz. Bu sebepten ötürü Chalet Garden’dan da alışık olduğumuz canlı performans sahnemiz Luxtoberfest için de devam ediyor olacak. Luxtoberfest’in ruhunu doruklarına kadar yaşayacağınız ve durmadan dans edeceğiniz canlı performanslarımız konuklarımıza eğlenceli bir akşam vadediyor.

G: Son olarak söylemek istediklerinizle noktalayalım…

U.T: Luxtoberfest için çok heyecanlıyız. Bu yaz kapılarını misafirlerine açan Chalet Garden’ın da otelimizin diğer restoranları gibi festivallere ev sahipliği yaptığını görmek bizi çok mutlu ediyor. Misafirlerimize unutulmayacak bir deneyim sunmak için sabırsızlıkla 22 Ekim’i bekliyoruz.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…