Cesur ve Sıra Dışı Renklerle Messika By Kate Moss

Yaratıcı ikili valérie Messika ve Kate Moss hayatı kutlamak için tasarım iş birliklerinin ikinci perdesinde bir araya geliyorlar. Geniş bir renk yelpazesinde tasarlanan koleksiyonda otuz altı özel parçadan oluşan cesur ve sıra dışı renklerle dolu mücevherler bulunuyor…

Alison Toby  – Lucie Sergent

Kate Moss’un yeni Messika koleksiyonunu oluşturan malahit, sedef, turkuaz ve oniks içeren parçalar, kesintisiz bir renk skalasını çağrıştırıyor. Dokular arasında coşkulu bir etkileşim hissediliyor Koleksiyon, altının ve taşların renkleri arasındaki kontrastla ve néo-porté stilini yansıtan cesur tasarımla öne çıkıyor. Parçalar, yalnızca boynunuza, kulaklarınıza, bileklerinize, parmaklarınıza değil, alnınıza, ellerinize ve bedenlerinize de takabileceğiniz çeşitlilikle. Birbirine uyumlu ve eksiksiz bir koleksiyon oluşturmak için özenle tasarlandı.  Bu iki yaratıcı kadın bir araya gelerek, mücevherlerin nasıl en uç noktaya kadar kullanılabileceğinin sınırlarını zorluyor.

Moss ve Messika’nın buluşması son derece yaratıcı bir ortaklıkla renkli ve imza parçaların bulunduğu bir koleksiyon ortaya çıkardı. Uluslararası üne sahip model; mücevherin yalnızca onu takan kişiyle uyumlu olması gerektiğine inanıyor. Parisli mücevher tasarımcısı ise mücevherin her zaman, her okazyonda kullanılabileceği vizyonunu sürdürüyor.

İki tasarımcı, gökkuşağının her rengini içeren bir mücevher koleksiyonunu sunmak için güçlerini birleştirdiler. 

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…