Zarif ve Sofistike

Loro Piana Bodrum Mağazasında Resort Koleksiyonunun tanıtımını gerçekleştirdi

Loro Piana, Haziran 2021’de açılışını yaptığı Yalıkavak Marina’da yer alan resort mağazasında, yeni koleksiyonunun tanıtımını gerçekleştirdi.  Markanın zarif ve sofistike dünyasını Ege’nin muhteşem atmosferiyle buluşturan Loro Piana mağazası, modern atmosferiyle dikkat çekiyor. Beyaz ve bej renklerin hâkimiyetindeki iç mekân tasarımı, markanın özündeki felsefeyi yansıtıyor. Bu özel konsept, her yıl olduğu gibi bu yaz mevsiminde de sakinliği ve huzuru simgeliyor. Krep kumaşın zarif dokusu ve Loro Piana’nın özel Solaire ketenleri, yaz kombinasyonlarının olmazsa olmaz bir parçası olarak bermuda şortlara, bluzlara ve kaftanlara benzersiz bir çekicilik katıyor. Koleksiyonun öne çıkan diğer parçaları arasında, canlı turuncu tonlarıyla hareketlenen Flower Ceremony desenli takımlar yer alıyor. Özellikle erkekler için tasarlanan eşsiz “Bay” mayo ile mükemmel bir uyum sağlayan ikonik André gömlekler ve kadınlar için stil sahibi Olga gömlekler, koleksiyonun göz alıcı seçenekleri arasında bulunuyor.

Koleksiyonun mayo ve şapka seçeneklerine, el yapımı çizgili keten plaj çantalarının zarif deri detayları eşlik ediyor. Ayrıca, Molten iş birliği ile özel olarak tasarlanan Suitcase Stripe temalı plaj raketleri ve enerjik voleybol topları, koleksiyona dinamik ve hareketli bir atmosfer katıyor.

Bodrum resort mağazası, yazı akla getiren desenlerle süslenmiş Japon güneş şemsiyelerinin zarif havasını taşıyan, ultra hafif ve ince beyaz bir kumaş olan Ramié Voile‘den tasarlanmış seçkiyi keşfetmeye davet ediyor. Loro Piana, bu eşsiz koleksiyonu keşfetmeleri için misafirlerini Yalıkavak Marina mağazasına bekliyor.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…