Çırağan Palace Shop  Sevgililer Günü’ne Özel Ürünleriyle Aşkı Kutluyor

Çırağan Sarayı’nın online alışveriş sitesi Çırağan Palace Shop, Sevgililer Günü konseptli çok özel ve romantik ürün yelpazesiyle 14 Şubat’a tat katıyor. 

Muhteşem lezzetleri ve görkemli hediyelikleriyle Çırağan Palace Kempinski İstanbul ruhunu Saray’ın dışına taşıyan Çırağan Palace Shop, Sevgililer Günü’nde çiftlere birbirinden romantik hediye alternatifleri sunuyor.

El yapımı Çırağan Palace Shop lezzetleri, Şubat ayı boyunca aşk temasına uyarlanarak çiftlerin hem göz hem de damak zevkine hitap ediyor. Romantizm temalı özel çikolatalar, frambuazlı pembe makaronlar, özel bir gümüş kutuda adeta mücevher gibi sunulan kalp şeklinde çarkıfelek meyveli ve Belçika çikolatalı Sevgililer Günü pastası, çikolatalı fıstıklı romantik kekler, özel kalpli ruby çikolata kutusunda yer alan leziz çikolatalarla dolu sürprizli kalp çikolata, Çırağan Sarayı’nın baklava odasında Gaziantepli baklava şefleri tarafından hazırlanan kalpli pembe baklavalar ve çok daha fazlası, sevdiğini leziz hediyelerle mutlu etmek isteyenleri bekliyor. Aşk temalı sohbetlere lezzet katacak en benzersiz hediye ise içi romantik lezzetleler dolu Beş Çayı oluyor. Dileyenler Çırağan Palace Shop’ta yer alan birbirinden özel hediyeliklerle kendi özel paketini de oluşturabilir. 

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…