Hemington ile büyüleyici bir kış başlıyor…

Hemington, İskandinav minimalizminden, gizemli doğa harikalarından ve muhteşem manzaralardan aldığı ilhamla oluşturduğu Sonbahar-Kış 2022/2023 Koleksiyonu ‘NORTHERN TALES’ ile erkekleri kuzey ülkelerine eşsiz bir keşfe davet ediyor.

Saf ve en doğal elyaflardan üretilen, günün her saatine uygun tasarımlardan oluşan Hemington Northern Tales Koleksiyonu, zamansız Nordik desenleri ve kuzey ışıklarının etkileyici tüm renklerini içinde barındırıyor. Koleksiyonun merkezinde yer alan Argyle (baklava deseni), Aran ve Jakar desenler markanın çağdaş yaklaşımıyla yorumlanarak benzersiz parçalara dönüşüyor.

Hemington, bu sezonda sürdürülebilirlik sözüyle tasarımlarını bu sezonda da en doğal dokularla sunuyor. Sonbahar-Kış 2022/2023 ‘NORTHERN TALES’ koleksiyonunda Kuzey Avrupa destinasyonlarından ilham alan 4 farklı tema bulunuyor: 

Sonbaharda şehre dönüşün en şık hali vizyoner bir renk hikayesi bulunan ‘Stockholm’ teması ile gerçek oluyor. Siyahın ve grinin mistik tonları, lüksün simgesi taba ve sonbahar yapraklarından ilham alan altın sarısı bu temada bulunuyor.

Norveçin en kuzeyi… Büyüleyici fiyortlar… Sert dalgalar… Ve göz kamaştırıcı denizin derinliği!… ‘Hammerfest’in baş döndürücü atmosferi, koyu zümrüt yeşilinden tüm yeşil tonlarına uzanan renklerin petrol yeşilinin en keyif verici tonlarıyla buluşmasından oluşuyor.

Uçsuz bucaksız vahşi doğası, kayak merkezleri, gece yarısı güneşi ve Kuzey ışıkları gibi doğal doğa olayları ile ünlü ‘Lapland’ Hemington koleksiyonu bu temada sıcak ve doğal tonlarla, çarpıcı tezat renklerin uyumunu yakalıyor. Koyu kahverengi ve taba renkleri karamel tonlarıyla buluşurken, buz mavisi ve jean mavi tonlarıyla heyecan verici kombinler yaratmanıza imkan sağlıyor.

Koleksiyonun son teması ilhamını ‘Helsinki’ den alıyor. Hayata karşı pozitif tutuma yönelen, kırmızının sıcak ve tüm tonlarıyla harmanlanan, alışık olduğumuz Hemington imza desenlerine yer veren bu tema, mavinin kış tonlarıyla erkeklerin stiline çarpıcı bir fark katıyor. 

Hemington ve Hemington Baba & Oğul koleksiyonu; İSTANBUL Akmerkez AVM, Akasya AVM, Suadiye, Mall Of İstanbul AVM, Aqua Florya AVM, Emaar Square, Viaport Avm, ANKARA Armada AVM, BURSA Korupark AVM, İZMİR Hilltown AVM, Bodrum Midtown, Mandarin Oriental Bosphorus butiğinde ve www.hemington.com.tr online alışveriş sitesinde stil sahiplerini bekliyor.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…