Montblanc Summit 3 Giyilebilir Lüksün Temsilcisi

Lüks ürünler firması akıllı saat koleksiyonunu, klasik saatçilik tasarımını modern akıllı saat teknolojisi ile birleştiren yeni Montblanc Summit 3 Smartwatch ile zenginleştiriyor.

Montblanc, akıllı saat üretimindeki evrimsel gelişimine, “Montblanc’ın Lüks İş Yaşam Tarzı”na adanmış yeni bir çevrimiçi saat olan Montblanc Summit 3 Smartwatch ile devam ediyor. Firmanın akıllı saatinin son sürümü, el yapımı hafif titanyum kasası, Montblanc’ın saat yapımındaki mirasından ilham alan yapılandırılabilir saat yüzleri, el yapımı dana derisi ve kauçuk kayışları ile yüksek lüksün vücut bulmuş hali. Wear OS by GoogleTM’ın en son sürümünü kullanan Montblanc Summit 3 akıllı saat, sahibinin işlevsel ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli uygulamalar da içermekte. 

“Montblanc Summit 3 Smartwatch, lüks akıllı saat yapımcılığını yeni zirvelere taşıyor. Birinci sınıf malzemeler, müşterilerimizin günlerini daha sorunsuz ve etkili bir şekilde geçirmek için ihtiyaç duydukları tüm fonksiyonlar ile bir araya getirildi. Kişiselleştirme seçenekleri de farklı tarzların özgürce yansıtılmasını sağlayacak kadar geniş tutuldu”, diye belirtiyor, Montblanc CEO’su Nicolas Baretzki.

Kişiselleştirmede zirve

Montblanc Summit 3 serisi akıllı saatin üç versiyonunu içeriyor: Siyah dana derisi ve mavi kauçuk kayışlarla birleştirilen Titanyum Gri kasa, siyah dana derisi ve siyah kauçuk kayışlarla birleştirilen Titanyum Siyah kasa ve Montblanc Extreme 3.0 tasarımlı yeşil, İngiliz dana derisi kayış ve siyah kauçuk kayışlar ile birleştirilen Titanyum Bicolor kasa. Bunun yanı sıra kişiselleştirme seçenekleri de geniş. Saat kadranları, gün içinde sahibinin bakışlarına en çok maruz kalan yer olduğundan, kadran tasarımı seçenekleri saatin kendisi kadar sahibinin kişiliğini de yansıtmalıdır. Montblanc’ın karakteristik zarafeti ve detaylara gösterdiği özen, Montblanc saat yüzü koleksiyonuna yapılan yeni eklemelere taşınarak saat sahibine daha fazla opsiyon arasından seçim yapma olanağı sağladı. Koleksiyon, Geosphere, Bohème veya 1858 kadranları gibi Montblanc’ın geleneksel saatçilik mirasından ilham alan saat yüzlerini içeriyor. Ayrıca, kullanıcıya sağlık hedeflerinin günlük gelişimi gibi yararlı bilgiler vererek güzellik ve teknolojiyi birleştiren daha modern seçenekler de sağlıyor.

Her bir Montblanc Summit 3 akıllı saat, klasik zarafet için dana derisi kayış ve daha aktif bir görünüm için kauçuk kayış ile birlikte geliyor. Ek olarak, diğer Montblanc Summit modellerinden ve yeni modellerden kayış seçimi yapabilme olanağı mevcut. 

Hızlı tüketim tarzında bir yaşamdan sağlıklı yaşama geçiş

İş ve gündelik hayatın gereksinimleri arasındaki dengeyi kurmaya çalışarak yaşamını sürdürenler, sağlık ve zindelik hedeflerini takip etme ihtiyacında oluyorlar. Montblanc Summit 3 Smartwatch sahibinin kolunda bir çeşit sağlık merkezi oluşturuyor. Saat; adım sayar, farklı uyku fazlarını içeren uyku izleme ve kandaki oksijen miktarını ölçme gibi özelliklere sahip. Fitness uygulaması, etkilerini zaman içinde en üst düzeye çıkarmak için izlenebilir egzersizler sunuyor. 

Gündelik hayatın tüm yönlerini kapsayabilmek için çok yönlü olmak gerek

Montblanc Summit 3 akıllı saatin estetik çok yönlülüğü, işlevsel çok yönlülüğü ve esnekliği ile birleşiyor. Wear OS by Google ile çalışan Montblanc Summit 3, sahibinin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli tüm uygulamaların eklenmesiyle geliştirilebilir. İster işte, ister oyunda, yolda veya evde olsun, yeni saatiniz, günden en iyi şekilde yararlanmanız için yaşamı iyileştiren, kişiye özel bir deneyim sunmak için çabalar. Google Haritalar ile bileğinizdeki navigasyon sayesinde dünyayı dolaşabilir veya hareket halindeyken mağazalarda hızlı ve basit bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan Google Pay’i kullanabilirsiniz. Google Play ile akıllı saatinizden istediğiniz zaman, istediğiniz yerden bir içerik dünyasına erişebilirsiniz. Müşterilerin kalıcı performans ihtiyacını karşılayan Montblanc Summit 3 akıllı saat, Summit 2’ye oranla artırılmış pil kapasitesinin yanı sıra, günlük yaşam döngüsü deneyimini en üst düzeye çıkarmak için destek araçlarından oluşan geniş bir yelpaze sunuyor. Montblanc Servis tarafından pil değişimi hizmeti sunan Montblanc Summit 3 akıllı saat, sürdürülebilir kağıt ambalajlarda teslim ediliyor.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…