Yepyeni Bir Lüks Anlayış; Big Bang One Click

Big Bang One Click modelleri, bu yıl görünüşlerini çok daha fazla ışıltıyla sergiliyor ve yepyeni bir lüks anlayışıyla karşımıza geliyor. 

Big Bang One Click modelleri mevsimlere göre değişen, “yumuşak dokulu” dana derisinden yapılan on iki ipeksi kayış sunuyor. King Gold veya çelik seçeneklerine sahip kasalarda, değerli saat indeksleriyle çevrelenen siyah veya beyaz cilalı kadranlar kullanılıyor. “Art of Fusion” felsefesine sadık kalan Hublot, kasaları uyumlu siyah veya beyaz kauçuk kayışlarla tamamlıyor. On iki kayış seçeneği, birçok stil imkânı sunuyor. İkonik Big Bang Unico modeli güçlü karakterini miras bıraksa da yeni Big Bang One Click modelleri, sofistike yanlarıyla dikkat çekiyor. Köklerini lüks mücevhercilikten ve zanaatkarlıktan alan modeller, geleneksel kalıpları kırma cüretini gösteriyor. Pırlantalarla süslü bezele sahip modellerin en çarpıcı öğesi, saat indeksleri. 11 pırlanta indeks kadranı çevreliyor ve saat 3 pozisyonunu tarih penceresine bırakıyor. Çok özel versiyonda kasalar da baştan aşağı pırlantalarla süsleniyor. Modellerin içinde, 40 saat aralıksız çalışarak saatte 28 bin 800 salınım gerçekleştiren HUB1120 otomatik mekanizma bulunuyor.

Patentli “one click” sistemi kullanılarak, stil ve görünüm ruh halinize göre tek tıkla değiştirilebiliyor. Yumuşak dokulu on iki farklı dana derisi kayış, bilekte ölçülü stil değişiklikleri sunuyor. En klasikten en parıltılı ve çarpıcı renklere kadar on iki renk seçeneğiyle gelen kayışlar, Fransa’da yapılan bitkisel tabaklama işlemi ile üretiliyor. Bu işlem, zamanın olumsuz etkilerini ebedi bir stil ile giderme yolu sağlıyor. Kayışlar 39 mm Big Bang One Click ve 42 mm Big Bang Unico modelleri için de sunuluyor.

Dergimiz her ayın ilk haftası Türk Telekom Dergilik, D&R, Remzi Kitabevi ve tüm seçkin marketlerde…